Dünya Forum Tarihinin En Uzun Konusu

Kapalı Hesap (135391)
25-06-2010, 15:19   |  #16626  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
2,758 mesaj

Güzel mi ? Kurulumu kaç GB ?

Erşah
25-06-2010, 15:31   |  #16627  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj

Güzel ne kelime yaa..Korkudan sıçarsın.. 7 küsür GB Süper garfikleri var..

melen
25-06-2010, 16:42   |  #16628  
melen avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,638 mesaj
Alıntı: Erşah  
Korkudan sıçarsın...
LOL!!!

Qromodynmc
25-06-2010, 16:42   |  #16629  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

erşah abartma:),beni oyunun korkutucu yönü değil duygusal yönü etkiledi,o metrodaki hayalet insanlar falan duygusaldı yani:),özellikle child bölümü var oynayanlar bilir film gibiydi, korku diyince nedense aklıma stalker call of pripyat geliyor,ordaki canavarlar beni çok korkutmuştu atmosferikotkutucuydu,dağın başında geceyarısı korkuyo insan ya bi canavar saldırırsa tek başıma ne halt yicem die,tuhaf canavarları vardı görünmez olanı ve beyin kontrol edenler en korktuklarımdı,oyunun sonuna doğru ışın silahımı alıca analarını becermiştim o pisliklerin:D,yani metroyu bitirenler stalker call of pripyatı denesinler ilginizi çekecektir.

Erşah
25-06-2010, 17:00   |  #16630  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj

Ya ne bilim tüneller falan çok kurkunç geldi bana..  Ne olduğu belirsiz.Ucundan ne çıkacak diye her dakka elin tetikte..

world_pc
25-06-2010, 17:38   |  #16631  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
3,359 mesaj
Alıntı: TnDnmz  
Dünya kupasında favoriler çıkmaya başladı.Ama Fransa elendi :)
ARJANTİN - BREZİLYA FİNAL OYNAR... Yarı Finalde -> Almanya ve İspanyayı görmek mümkün.

world_pc
25-06-2010, 17:41   |  #16632  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
3,359 mesaj

Beyaz Show’dan muhteşem sezon finali!
Beyaz Show’un “sezon finali” bölümüne; Kubat, İzel ve  Murat Dalkılıç konuk oluyor...
“Beyaz Show” bu  hafta muhteşem bir sezon finali bölümü ile yeni yayın dönemine kadar ekrana veda ediyor. Sezonun son bölümünün konukları; Kubat, İzel ve Murat Dalkılıç.
Türkülerin efendisi Kubat, yeni albümü “İnce İnce”yle stüdyoyu coşturmaya, ekran başındakilere türkü şöleni yaşatmaya geliyor.
İzel, uzun süren sessizliğini Beyaz Show’da bozuyor. Hayatımdaki en özel şarkılar dediği albümü “Jazznağme” ile hayranlarına ve sevenlerine müzik ziyafeti sunmaya geliyor.
Ve genç kızların sevgilisi, Türk pop müziğinin yakışıklı prensi Murat Dalkılıç. Yepyeni albümü “Merhaba” ile Beyaz Show’dan sevenlerine merhaba diyor.
Programda ayrıca, “Geçen Hafta”, “Bir Maniniz Yoksa”, “Sosyal Sorumluluk”, “Üniversitelilerle Yarışma”, “Şomağızlılar”, “Beşi Bir Yerde”, “Keyped ile Oylama” ve “Bunları Biliyor muydunuz” bölümleri de ekrana geliyor. Bu gece bu şov kaçmaz!

uGuR.uK
25-06-2010, 18:24   |  #16633  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj
Alıntı: world_pc  
Beyaz Show’dan muhteşem sezon finali!
Beyaz Show’un “sezon finali” bölümüne; Kubat, İzel ve  Murat Dalkılıç konuk oluyor...
“Beyaz Show” bu  hafta muhteşem bir sezon finali bölümü ile yeni yayın dönemine kadar ekrana veda ediyor. Sezonun son bölümünün konukları; Kubat, İzel ve Murat Dalkılıç.
Türkülerin efendisi Kubat, yeni albümü “İnce İnce”yle stüdyoyu coşturmaya, ekran başındakilere türkü şöleni yaşatmaya geliyor.
İzel, uzun süren sessizliğini Beyaz Show’da bozuyor. Hayatımdaki en özel şarkılar dediği albümü “Jazznağme” ile hayranlarına ve sevenlerine müzik ziyafeti sunmaya geliyor.
Ve genç kızların sevgilisi, Türk pop müziğinin yakışıklı prensi Murat Dalkılıç. Yepyeni albümü “Merhaba” ile Beyaz Show’dan sevenlerine merhaba diyor.
Programda ayrıca, “Geçen Hafta”, “Bir Maniniz Yoksa”, “Sosyal Sorumluluk”, “Üniversitelilerle Yarışma”, “Şomağızlılar”, “Beşi Bir Yerde”, “Keyped ile Oylama” ve “Bunları Biliyor muydunuz” bölümleri de ekrana geliyor. Bu gece bu şov kaçmaz!
beyaz en sevdiğim programı yapıyordu ama hakkaten sıkmaya başladı, hep benzer konuklar benzer aktiviteler, değişmeyen espriler vs....

bu arada neymiş bu metro 2033 merak ettim, indiriyorum şimdi :)

Onuralp Yılmaz
25-06-2010, 21:22   |  #16634  
Yıllanmış Üye
922 mesaj

İyi akşamlar :D

world_pc
25-06-2010, 21:25   |  #16635  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
3,359 mesaj
Alıntı: uGuR.uK  
beyaz en sevdiğim programı yapıyordu ama hakkaten sıkmaya başladı, hep benzer konuklar benzer aktiviteler, değişmeyen espriler vs....
Bu görüşüne aynen katılıyorum... Sıkmaya başladı sagopayı geçen yıl çağırdı onu bir daha çağır ama Klişe olmuş insanları bırak...

_hEro
26-06-2010, 11:44   |  #16636  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj

Aveadan Vodafone'a geçiş için işlemleri başlatıım.Cumartesi Pazar işlemler tamamlanabiliyor mu yoksa Pazartesi'ye mi sarkar ?

world_pc
26-06-2010, 12:57   |  #16637  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
3,359 mesaj
Alıntı: _hEro  
Aveadan Vodafone'a geçiş için işlemleri başlatıım.Cumartesi Pazar işlemler tamamlanabiliyor mu yoksa Pazartesi'ye mi sarkar ?
Geçtikten en geç 6 gÜn sonra geçtiğin hata aktarılıyorsun ama yanlış hatrlamıyorsam hafta sonu olmaz.

_hEro
26-06-2010, 19:22   |  #16638  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj
Geçtikten en geç 6 gÜn sonra geçtiğin hata aktarılıyorsun ama yanlış hatrlamıyorsam hafta sonu olmaz.
Perşembe giriş yapıldı azami 6 gün evet ama 4günde geçiyor diyorlar o açıdan sordum.Neyse Pazartesiyi bekleriz.Kurtuluyorum Aveadan.Vodafone Cep Özgür kampanyası harika.

hamann7725
27-06-2010, 01:37   |  #16639  
hamann7725 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,837 mesaj
Yasal süre 6 gündür.Buna pazar günleride dahildir.Haftasonu haftaiçi ayrımı yok.Eski operatöre geçişin ne zaman yapılacağına dair yeni operatörden mesaj gelir.Aveadan vodafone'a taşınırken "filanca gün filanca saatte geçiş tamamlanacaktır" benzeri bi mesaj vodafone dan avea hatta yollanır.

Onuralp Yılmaz
27-06-2010, 11:27   |  #16640  
Yıllanmış Üye
922 mesaj

Günaydın millet :D

_hEro
27-06-2010, 15:52   |  #16641  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj
Alıntı: hamann7725  
Yasal süre 6 gündür.Buna pazar günleride dahildir.Haftasonu haftaiçi ayrımı yok.Eski operatöre geçişin ne zaman yapılacağına dair yeni operatörden mesaj gelir.Aveadan vodafone'a taşınırken "filanca gün filanca saatte geçiş tamamlanacaktır" benzeri bi mesaj vodafone dan avea hatta yollanır.
Dahilse ozaman 4 gün oldu işlem yapıldığından beri.2 günleri kaldı ki bence bu günlerde tamamlanması gerekirdi...Neyse yarında gelmesse gider sorarım.
hamann7725 sizin hattınız Vodafone mu ? Vodafone'sa 3g abonesimisiniz.Eğer 3g abonesi iseniz kota dolunca hız düşümü kesin oluyor mu :)
Teşekkürler.

world_pc
27-06-2010, 19:03   |  #16642  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
3,359 mesaj

Neyse konuyu dağıtalım biraz... DÜNYA KUPASI YORUMLARINIZI  BEKLİYORUM ...

CapanQGLU
27-06-2010, 19:42   |  #16643  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,511 mesaj

İnanırmısın bilmiyorum ama vuvuzela denen zurna yüzünden ilk 1-2 maçı izledim, daha izlemiyorum. Maç sonuçlarına bakıyorum sadece...
Sizlere bir sorum olacak internet üzerinden Radyo Yayını yapıcam yakın zamanda acaba Flastcast ile mi yapsam daha iyidir yoksa Winamp üzerinden yapılan yayın mı daha iyidir. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
Bir de turk telekom cumartesi günleri işlem yapıyor mu? c.tesi günü sabahtan gidicektim net faturası yatırmaya vazgeçtim kapalıdır diye.

world_pc
27-06-2010, 19:54   |  #16644  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
3,359 mesaj
Alıntı: CapanQGLU  
İnanırmısın bilmiyorum ama vuvuzela denen zurna yüzünden ilk 1-2 maçı izledim, daha izlemiyorum. Maç sonuçlarına bakıyorum sadece...
Sizlere bir sorum olacak internet üzerinden Radyo Yayını yapıcam yakın zamanda acaba Flastcast ile mi yapsam daha iyidir yoksa Winamp üzerinden yapılan yayın mı daha iyidir. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
Bir de turk telekom cumartesi günleri işlem yapıyor mu? c.tesi günü sabahtan gidicektim net faturası yatırmaya vazgeçtim kapalıdır diye.
1.-> Vuvuzelaya alıştık ya.. Alışamayan varsa alsın bir LG
2.-> Winamp dahi iyidir.
3.-> Bildiğim kadarıyla Türktelekom haftasonu çalışmıyor ...

hamann7725
27-06-2010, 23:18   |  #16645  
hamann7725 avatarı
Yıllanmış Üye
1,837 mesaj
Dahilse ozaman 4 gün oldu işlem yapıldığından beri.2 günleri kaldı ki bence bu günlerde tamamlanması gerekirdi...Neyse yarında gelmesse gider sorarım.
hamann7725 sizin hattınız Vodafone mu ? Vodafone'sa 3g abonesimisiniz.Eğer 3g abonesi iseniz kota dolunca hız düşümü kesin oluyor mu :)
Teşekkürler.
hattım vodafone ama 3g abonesi değilim.Arkadaş 1 ay kullandı hızı düşmedi fakat bunun garantisi yok arkadaşın hattı öyle tesadüftü.Bu arada yasal süre 6 gün ama bu azami süredir.1 günde taşınabilirki hatta 1 günde taşınan hat bile gördüm.

_hEro
28-06-2010, 00:08   |  #16646  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj
hattım vodafone ama 3g abonesi değilim.Arkadaş 1 ay kullandı hızı düşmedi fakat bunun garantisi yok arkadaşın hattı öyle tesadüftü.Bu arada yasal süre 6 gün ama bu azami süredir.1 günde taşınabilirki hatta 1 günde taşınan hat bile gördüm.
Kime sorsam düşmedi diyor gider bende düşer kesin Beğenmedim
Ben pek işlek olmayan bir yerden yaptırmak zorunda kaldım işlemlerimi.O yüzden 1  gün rötarlı girdi bilgileri.Perşembe girildi Vodafone'a.Önünden geçiyordum dükkanın bugün bir sorayım dedim.Adam "haftasonları dahil değil" dedi.
Herneyse artık bugünde olmadı zaten.Pazartesi ya da Salı olur elbet.Şu 3g de hız düşmesse eğer çok güzel olacak.Sırf onu merak ediyorum.

hamann7725
28-06-2010, 00:18   |  #16647  
hamann7725 avatarı
Yıllanmış Üye
1,837 mesaj
Kime sorsam düşmedi diyor gider bende düşer kesin Beğenmedim
Ben pek işlek olmayan bir yerden yaptırmak zorunda kaldım işlemlerimi.O yüzden 1  gün rötarlı girdi bilgileri.Perşembe girildi Vodafone'a.Önünden geçiyordum dükkanın bugün bir sorayım dedim.Adam "haftasonları dahil değil" dedi.
Herneyse artık bugünde olmadı zaten.Pazartesi ya da Salı olur elbet.Şu 3g de hız düşmesse eğer çok güzel olacak.Sırf onu merak ediyorum.
işte adamın söylediği ile geçişin gecikmesi bağlantılı.pek işlek olmayan bi yer dedin demekki işte işlek olmayan bi yer olduğu için adam bi halt bilmiyor ve o yüzden hafta sonları dahil değil diyerek sallamış.Ben bu 3g ve numara taşımada ne fedakarlıklar yaptım zamanında o yüzden bana lolo yapamaz kimse.Bi ihtimal daha var adam sisteme girmekte gecikmiştir zaman kazanmak için sana hafta sonları dahil değil demiştir.Bu da aynı hesaba geliyor demekki o dükkan bi halt değil....

_hEro
28-06-2010, 00:29   |  #16648  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj
işte adamın söylediği ile geçişin gecikmesi bağlantılı.pek işlek olmayan bi yer dedin demekki işte işlek olmayan bi yer olduğu için adam bi halt bilmiyor ve o yüzden hafta sonları dahil değil diyerek sallamış.Ben bu 3g ve numara taşımada ne fedakarlıklar yaptım zamanında o yüzden bana lolo yapamaz kimse.Bi ihtimal daha var adam sisteme girmekte gecikmiştir zaman kazanmak için sana hafta sonları dahil değil demiştir.Bu da aynı hesaba geliyor demekki o dükkan bi halt değil....
Yok zaten dandik biyer.Mecbur kalmasam ordan hayatta yaptırmam zaten.Vodafone'dan bir iki kişi geliyor, belgeleri toplayıp gidiyor.O bile girmiyor yani sisteme.Yetkisi yok çünkü.Dediğiniz gibi de olabilir ki "eminim" diyorsanız öyledir de.
Dediğim gibi artık farketmez ya bugün ya yarın geçişim tamamlanacak ve Avea'dan kurtulacağım.

hamann7725
28-06-2010, 00:44   |  #16649  
hamann7725 avatarı
Yıllanmış Üye
1,837 mesaj
Yok zaten dandik biyer.Mecbur kalmasam ordan hayatta yaptırmam zaten.Vodafone'dan bir iki kişi geliyor, belgeleri toplayıp gidiyor.O bile girmiyor yani sisteme.Yetkisi yok çünkü.Dediğiniz gibi de olabilir ki "eminim" diyorsanız öyledir de.
Dediğim gibi artık farketmez ya bugün ya yarın geçişim tamamlanacak ve Avea'dan kurtulacağım.
Ben bu işin içinde bulundum ve hem numara taşıma hemde 3g başlangıç zamanında işin en karışık en yoğun ve cafcaflı zamanında bulunduğum için herşeyini biliyorum ;)  Kafana takılanı sor...

_hEro
28-06-2010, 00:57   |  #16650  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj
Ben bu işin içinde bulundum ve hem numara taşıma hemde 3g başlangıç zamanında işin en karışık en yoğun ve cafcaflı zamanında bulunduğum için herşeyini biliyorum ;)  Kafana takılanı sor...
Tamam sağolasın.