Duvar kağıtları,sıcak resimler

kemankes
07-04-2008, 16:01   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Bir bilgisayar öğretmeni olarak chip dergisi web sayfasını takip etmeye çalışıyorum.Ama Ana sayfanızda yer alan sıcak resimler,uygun olmayan duvar kağıtları sebebiyle  sitenizi okulda ziyaret etmemeye çalışıyorum.Bu durum Öğrencilerime sayfanızı tavsiye etme hususunda beni tereddütlere düşürüyor.Bu tür resimleri içeren alternatif bir çok web sayfası olmasına rağmen bu resimlerin yer almasını doğrusu çok fazla anlamış değilim.Bence bu resimlerin yeri burası olmaması lazım.Saygılarımla...

minnoş_97
07-04-2008, 19:27   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,115 mesaj

bencede bu resimleri siteden kaldıralım!!!!

dikulabyat
08-04-2008, 09:42   |  #3  
Taze Üye
7 mesaj

deve kuşu misali bir tehlike sezdiğin vakit kafanı kuma gömersen kendini kandırmış olursun.bence bu sözünü ettiğimiz resimler hayatın bir gerçeği olması olmamasından daha iyi diyorum.

TuncaBozkurt
08-04-2008, 20:49   |  #4  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

Bu konular daha önce çok tartışıldı. Fakat resimler hala duruyor. Nedeni bence şu: Her ne kadar öğrencilerinize kötü örnek olacağını düşünüyorsanız da, bu siteye yetişkinler de giriyor. Ve bu ziyaretçilerin arasında duvar kağıtlarını bu tür resimlerden seçenler de var. Ziyaretçi belki bu tür bir resim bulmak için girecek. Ve sonrasında sitede dolaşmaya devam edecek. Böylece hem sitenin ziyaretçi sayısı artacak, hem de bu ziyaretçinin bilgisayar konusundaki bilgisi artacak. Çok da mantıksız değil bu neden.

Son Düzenleme: TuncaBozkurt ~ 08 Nisan 2008 20:51