dvd oluşturma dvdye atma yardım arkadaşlar

kalinin
19-11-2010, 17:39   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

arkadaşlar videoyu önce xvid4psp ile avi ya çevirip altyazı gömdüm sonra da winavi converterden dvdye çeviriyim dedim ama şöyle bir durum oluştu
[url=http://img230.imageshack.us/i/adszis.png/][/url]
burda dolu dosya var şimdi ben bunları nasıl dvdye atacam arkadaşlar acıkcası hiçbirşey anlamadım.

kalinin
19-11-2010, 22:28   |  #2  
OP Taze Üye
5 mesaj

arkadaşlar cevap verecek yokmu lütfen gözüme uyku girmedi günlerdir bunu halletmeye çalışıyorum:(

şafak89
20-11-2010, 00:57   |  #3  
şafak89 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,522 mesaj

şimdi dvd olmuş onu nero daki dvd  oluştur bölümüne eksik şekilde at hızın 4x yap ve disk moduna çek trackta ise sonra yazmaya başla :)

kalinin
20-11-2010, 09:34   |  #4  
OP Taze Üye
5 mesaj

ben nero 2010 kullanıyorumda dvd oluştur bölümü yok burada. eksik şekilde attan kastınız nedir anlamadım.

kalinin
22-11-2010, 12:25   |  #5  
OP Taze Üye
5 mesaj

arkadaşlar cok mağdurum kurban olayım yardım edin. neronun son sürümü ile ilgili resimli anlatım yokmu veri dvd si değilde dvd yi oluşturup dvd de izlemek istiyorum cok mutsuzum depresyondayım sırf bu yüzden yardım edin :(

jupiter65
22-11-2010, 19:53   |  #6  
jupiter65 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
1,167 mesaj

Arkadaşım, neroyla falan uğraşma. Video DVD yapmak istiyorsan bir tek yazılım yeter sana. En kısa yoldan tek programla tüm DVD playerlerde oynatabileceğin Video DVD yapabilirsin. Yazılımın adı ConvertXtoDVD 4 dür. Yapman gereken programı açıp VOB dosyası oluşturmak için Video DVD yapmak istediğin film dosyasını bu yazılıma sürüklemek yada File menüsünden dosyanı seçmek. O kadar. Gerisini yazıılım yapacaktır. Önce Belgelerim klasörüne VOB formatına dönüştüreceği dosyaları oluşturacak, convert sonrasında sesli ve pencere açarak boş DVD koyman için seni uyaracak. Sen de boş DVD koyacak ve onaylayacaksın. Bundan sonra işlem bitince Video DVD yi almak işi kalır sana sadece. 
Yalnız bu yazılım ücretlidir. İstersen sana yardımcı olabilirim. Özelden mesaj atarsın.