DVD Yazdırma Sorunu

Seymen Ayaz Bilginer
03-04-2011, 15:03   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Merhabalar, ben DVD'ye altyazılı film yazdırmak istiyorum. Yani yazdırmak istediğim filmlerde alt yazı yok ben kendi indirdiğim altyazıları filmle birlikte yazdırmak istiyorum. Önceden ConvertXtoDvd programıyla bunu sorunsuz şekilde uygulamaktaydım. Ancak ne olduysa bu program 3 günden beri bu işlemi gerçekleştirmiyor. Film sorunsuz şekilde CD'ye yazılıyor ancak altyazılar çıkmıyor. Program ayarlarında hiç bir değişiklik yapmadım. Durup dururken böyle bir sorunla karşılaşıyor olmam beni şaşırttığından programın eski ve yeni sürümlerini defalarca bilgisayarıma yeniden kurdum :) Ama hiç bir sonuç yok. Bu sorunun sebebi ne olabilir? Ayrıca bu programla aynı işleve sahip başka bir program önerileriniz varsa yardımcı olursanız gerçekten çok sevineceğim. Yazdıracağım CD, DVD Player'da izlenecek .İşletim sistemim Windows 7.

Şimdiden teşekkür ederim.

OSMAN BAĞÇEVAN
06-04-2011, 19:34   |  #2  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

Altyazıların çıkmama sorununda yazdırdığınız filmin formatı nedir ? Eğer desteklemediği bir format biçimiyse bu tarz olağandışı durumlar ortaya çıkabilir..

AVS Video Converter programını deneyebilirsiniz fakat sizin programdan daha az uzantı desteği mevcut