e-okul tarzı küçük bir site yapmak için yardım

polyana
28-04-2009, 19:52   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

Ya arakadaşlar lise son sınıf öğrencisiyim proje ödevi olarak 4-5 öğrencinin bilgilerinin bulunduğu e-okul tarzı küçük bir site yapmam gerek bu çok önmli yoksa sorumluluğa kalacağım lütfen yardımcı olurmusunuz bununla ilgili PHP kodlarını bana yazıp verebilecek usta birisi olursa ona minnetttar kalırım yardımlarınızı bekliyorum iyi çalışmalar!!

Son Düzenleme: polyana ~ 28 Nisan 2009 22:40
PcMaKeR
28-04-2009, 20:44   |  #2  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

bence sen o dersten kal o zaman böyle istemezsin.
Bu kadar mı hazırcılık olur ya bide istediği şeye bak.
Hocan kim senin numarasını ver ariyim :D:D

Bir işe girdiğinde kod mu isticeksin ilerde sen. Sık dişini yap kardeşim. Tamam paylaşımcıyız yardım severiz de bu kadarı pes valla ha. Google dan örnek araştırıp üzerinde geliştirmesi zor mu ?

al bunlardan birşeyler kap yap 3 günde yaparsın yoksa kalacaksın dersten. Hayatım boyunca böyle birşey yapmadım. Öğrenmek istiyorsan zorlayacaksın. Sadece geçmek istiyorsan vereceksin birine parayı yaptıracaksın istediklerini.

Alınmaca yok gerçekler acıdır.

polyana
28-04-2009, 21:25   |  #3  
OP Taze Üye
19 mesaj

ya arkadaşım alınmaca yok diyorsun ama beni yerin dibine soktun hatta ordada bıraktın yani ; bende biliyorum dışarıdan para verip birisine yaptırmayı bana sadece mantığını kavrayacağım kodları verecek birisini arıyodum gerisinide ben getiririm zaten yardım etmeyeceksen o zaman bu kadarda muhalefet olma olurmu seni yorum yaz diye zorlamıyoruz

Verdiğin bu saçma sapan sitelerdede ancak ve ancak teferrüatlar var elle tutulur şeyler lazım bana çok ayıp ettin bilesin yani!

PcMaKeR
28-04-2009, 21:31   |  #4  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

Verdiğim siteler bir iki senelik site değil.
Beğenmediysen burdan bak sende : php.net herşeyi var. anlatımı örnekleri.
Zaten kimse zora gelemiyor.

Mustafa Akın
28-04-2009, 22:04   |  #5  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
3,236 mesaj

Bu ne hazırcılık..

polyana
28-04-2009, 22:36   |  #6  
OP Taze Üye
19 mesaj
mustafa91
Bu ne hazırcılık..
Yaw sizi bu foruma sayıylamı alıyorlar bilmiyorum arkadaşım Forum sitelerinin amacını bilmiyorsanız söyliyim paylaşımcılığı arttırmaktır sizene ya benim hazırcı olup yada olmamam ; benim böyle bir koda ihtiyacım var biliyorsan yorumunu yaz bilmiyorsan kapa çeneni başka sayfalara geç akşam akşam attırdınız tepemi yani haa birde rütbeli katılımcılar olacaksınız tutturmuşsunuz bir hazırlcılık bilmem ne ayakları gidiyorunuz o zaman herkes kendi başının çaresine baksın böyle forumlarıda kaldıralım internetten ne anlamı varki bilmediğimiz şeyler hakkında yardım istemedikten sonra yazmayalım hiç bir şey tövbe tövbe yaZonkZonk

Son Düzenleme: polyana ~ 28 Nisan 2009 22:42
polyana
30-04-2009, 22:08   |  #7  
OP Taze Üye
19 mesaj

Ne oldu cvp yok haklıyım dimi ;  Haklıyım tabi bir dahada boş boş konuşmayın icraat yapın!!!!!

PcMaKeR
30-04-2009, 22:27   |  #8  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj
polyana
Ne oldu cvp yok haklıyım dimi ;  Haklıyım tabi bir dahada boş boş konuşmayın icraat yapın!!!!!
Alla Alla hem suçlu hem güçlü. Ordan çıkmış icraat yapın diyor. Kefyimizden söylemiyoruz. Çalış öğren diyoruz. Senin geçtiğin yerlerden geçtim. Hazırcı olma araştır dedik. Öğrenmezsen ve böyle büyük konuşursan kimse yardım etmez sadece böyle uyarırlar...Kamçı

Mustafa Akın
30-04-2009, 22:52   |  #9  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
3,236 mesaj
polyana
Yaw sizi bu foruma sayıylamı alıyorlar bilmiyorum arkadaşım Forum sitelerinin amacını bilmiyorsanız söyliyim paylaşımcılığı arttırmaktır sizene ya benim hazırcı olup yada olmamam ; benim böyle bir koda ihtiyacım var biliyorsan yorumunu yaz bilmiyorsan kapa çeneni başka sayfalara geç akşam akşam attırdınız tepemi yani haa birde rütbeli katılımcılar olacaksınız tutturmuşsunuz bir hazırlcılık bilmem ne ayakları gidiyorunuz o zaman herkes kendi başının çaresine baksın böyle forumlarıda kaldıralım internetten ne anlamı varki bilmediğimiz şeyler hakkında yardım istemedikten sonra yazmayalım hiç bir şey tövbe tövbe yaZonkZonk
Evet, Selçuk Abi bizi sayarak aldı foruma. Sen 1, Sen 2, Sen ise 3 ol diyerek.

Forum sitelerinin amacı paylaşmaktır, ben de senin hazırcı olduğun düşüncemi paylaşıyorum.

Herkes her ihtiyacını karşılayabilir mi? Senin istediğin büyük birşey, oldu, biz yazalım kodu, ya da biri yazsın sana yollasın kardeşim, iş güç yok ya insanda. Bill Gates de Steve Jobs'a demiş zaten, CHIP forumunda karşılaşmışlar, ya bana bi Windows kodu veri versene demiş, Steve Jobs da Apple'ın kodlarının benzerini uğraşmış yazmış vermiş Bill'e o da Windows Vista yapmış. Senin istediğin bunun gibi birşey.

Kendi başının çaresine bakılacak şey var bakılmayacak şey var. Zamanında sen bakmasını bilseydin zaten sorumluluğa kalma tehlikesi yaşamazdın.

Ve insanlar, bu devirde geçimini bilgisayardan sağlayan insanlar, o kadar uğraşıp yazdıkları kodları sana niye versinler karşılıksız?

Ve emir cümlelerin ile sana kimse birşey yapmaz. Kimse senin emir kulun değil. Ve kullandığın cümlelere de dikkat et, evet burası bir forum, ve herkes saygılı olmak zorundadır ve unutma, kimse senin istediğini yapmak zorunda değil.

Hadi ben de konu açayım, biri bana basit bir video oynatıcısı yapmak için gerekli kodları versin, yapmazsam sınıfta kalacağım, diyeyim. Sonra, biri bana kaynak versin, uğraşsın o kadar bulsun Google'dan(senin yapmaya üşenip emir cümlelerinle buradakilere yaptırdığın şey), ıyy kaynaklara bak ne saçma bunlar diyeyim adam gibi elle tutulur şey verin bana diyeyim. Sonra bana biri hazırcı desin. Ben de yardım edeceksen et, etmeyeceksen kapa çeneni, burası bir forum diyeyim, herkes benim emir kulum, paylaşmak için geldik buraya diyeyim..

Oldu.
İyi günler.

PcMaKeR
30-04-2009, 23:30   |  #10  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

mustafa91 Tek kelime: Adamımsın.

"Bill Gates de Steve Jobs'a demiş zaten, CHIP forumunda karşılaşmışlar, ya bana bi Windows kodu veri versene demiş, Steve Jobs da Apple'ın kodlarının benzerini uğraşmış yazmış vermiş Bill'e o da Windows Vista yapmış. Senin istediğin bunun gibi birşey." :D:D:D:D:D:DD:D:D

Mustafa Akın
01-05-2009, 14:13   |  #11  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
3,236 mesaj
PcMaKeR
mustafa91 Tek kelime: Adamımsın.

"Bill Gates de Steve Jobs'a demiş zaten, CHIP forumunda karşılaşmışlar, ya bana bi Windows kodu veri versene demiş, Steve Jobs da Apple'ın kodlarının benzerini uğraşmış yazmış vermiş Bill'e o da Windows Vista yapmış. Senin istediğin bunun gibi birşey." :D:D:D:D:D:DD:D:

Teşekkür ederim Ağzı kulaklarına varıyor
polyana
Ne oldu cvp yok haklıyım dimi ; Haklıyım tabi bir dahada boş boş konuşmayın icraat yapın!!!!!
Galiba sen icraat yapmaya başladın şimdi?.. Cevap atmadığına göre. Bence icraat yap, yoksa kimsenin sana hazır kod falan vereceği yok.

polyana
01-05-2009, 16:33   |  #12  
OP Taze Üye
19 mesaj

Ben zaten icraatleriyle popüler bir inasnımdır bildiğim konularda araştırmacı kendi başımın çaresine bakan biriyimdir benim kızdığım nokta yardım etmeyecekseniz "BU NE HAZIRCILIK" bilmem ne gibi küçük düşürücü cümleler yazmayın ; Bu arada senden Kocaman bir e-okul projesine ait kod satırları istemedim sadece 25 satırlık bilen birisi için basit bir kod istedim ama sen gittin bunu vistayla windowsla eşleştirdin amacın laf salatası yaparak üste çıkmaksa ben senden daha fazla laf salatası yaparım.Diğer yazılarımdada yazdığım gibi eğer elle tutulur bir şeyler paylaşacaksan yorum yaz yoksa yorum yazma kapa çeneni başka sayfaya geç bu yazdığın boş yorumlar yüzünden bilgi kirliliği oluyor.Bence senin amacın bu forumda her konuya kısa ve boş cvplar yazarak mesaj ve rütbe kademeni arttırmak , Aslında bu söylediğim sözleri PcMAKER arkadaşımız hakketmiyor Mr.Mustafa sen hakkediyosun o yinede işe yarasada yaramasada googleden bir kaç site adresi ekledi yardımcı olmaya çalıştı ona karşı ben hatalıyım kendisinden özür diliyorum ve Mr.Mustafa sen Selçuk abi seni bu foruma boş konuşman için almış anlaşılan maksat konulara cevaplar veresin devamlılık sağlansın diye senin gibi adamlar her foruma lazım aslında her konuya sazan gibi atlasın devamlılığı sağlasın diye :)

tayartekin
01-05-2009, 16:46   |  #13  
Yıllanmış Üye
802 mesaj

selçuk abi şimdi konuyu kapatcak galibaKahkaha

PcMaKeR
01-05-2009, 20:37   |  #14  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

Polyana kimse haketmiyor. Sen nasıl istedin şimdi ne diyorsun.
25 - 30 satır kod istemişsin e-okul için ! database bağlantısı falan desen yardım edilir. Topiği yanlış düşünceyle açarsan herkez kızar hazırcı diye. Bir tuhaf oluyor insan.

Öyle iste seve seve verirdim kodları ama sen direk proje bazlı isteyince ve icraat diyince herkez kızar. Fazla tartışmayalım bence.

Mustafa Akın
01-05-2009, 22:22   |  #15  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
3,236 mesaj

Biri çıkar da sana kodları verir umarım ve çirkin üslubunuz ve "kapa çeneni" diyen mesajlarınızdan kurtuluruz.

İyi günler.

polyana
02-05-2009, 20:55   |  #16  
OP Taze Üye
19 mesaj
PcMaKeR
Polyana kimse haketmiyor. Sen nasıl istedin şimdi ne diyorsun.
25 - 30 satır kod istemişsin e-okul için ! database bağlantısı falan desen yardım edilir. Topiği yanlış düşünceyle açarsan herkez kızar hazırcı diye. Bir tuhaf oluyor insan.

Öyle iste seve seve verirdim kodları ama sen direk proje bazlı isteyince ve icraat diyince herkez kızar. Fazla tartışmayalım bence.

Bende tartışmak istemiyordum ama Mr.Mustafa çıktı ve ortalığı "Bu Ne hazırcılık" lafı ile karıştırdı.
Ya 25 30 satırlık gerçekten 4 kişinini kaydı olacaktı sadace girişte ismini yazacaktın veri tabanındanda bilgileri gelecekti koskoca bir e-okul değildi ama konu nerelere geldiŞaşkın

polyana
02-05-2009, 21:00   |  #17  
OP Taze Üye
19 mesaj
mustafa91
Biri çıkar da sana kodları verir umarım ve çirkin üslubunuz ve "kapa çeneni" diyen mesajlarınızdan kurtuluruz.

İyi günler.

Mr.Mustafa uslubum o kadarda kötü değil sadece etkiye karşı tepki meselesi bu.
Sen bana ilk mesajında nasıl davrandıysan bende sana öyle davranıyorum orda "BU NE HAZIRCILIK" yazacağına bildiğin bi kelime veya arkaddaşım bence araştır kendin bul böylesi daha yararlı olur senin için diyeblirdin.
Sen konuya direk olarak hakaret ile atlarsan benm uslubumda sana karşı böyle olur bence haraketlerini ve konuşma uslubunu gözden geçirmesi gereken birisi varsa oda sensin!!

Elçin bahar
02-05-2009, 21:13   |  #18  
Yıllanmış Üye
260 mesaj

Ya sevgili arkadaşlarım anladığım kadarıyla konu kimsenin istemediği yerlere geldi ; tek bayrak tek toprak üzerinde yaşıyoruz aynı forum üzerinden bir şeyler paylaşıyoruz çoğu zaman, bence dargınlık iyi değildir , bazen insanlar gergin olabilir birbirinizi idare edin , elimden gelse şimdi kodları ben verecem ama web tasarımda bilgim o kadarda iyi değil.
POLYANA , PCMAKER , MUSTAFA91 Bizim hatrımıza barışın konuyu iyi bir yere bağlayalım bari.

Mustafa Akın
02-05-2009, 22:53   |  #19  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
3,236 mesaj
polyana
Mr.Mustafa uslubum o kadarda kötü değil sadece etkiye karşı tepki meselesi bu.
Sen bana ilk mesajında nasıl davrandıysan bende sana öyle davranıyorum orda "BU NE HAZIRCILIK" yazacağına bildiğin bi kelime veya arkaddaşım bence araştır kendin bul böylesi daha yararlı olur senin için diyeblirdin.
Sen konuya direk olarak hakaret ile atlarsan benm uslubumda sana karşı böyle olur bence haraketlerini ve konuşma uslubunu gözden geçirmesi gereken birisi varsa oda sensin!!
Yahu sen bir satıra 1000 cümle mi yazıyorsun?? Ne istediğini söyle tam olarak, sen diyorsun PROJEM var, konuşmayın İCRAAT yapın, hem de yaparlar. Sana tepkimiz bu. Sen açıkça desen, şunu yapamıyorum, database e bağlanmak için birşeyler lazım vs.. öyle daha iyi yardım ederler. Sana "Bu ne hazırcılık" tepkim ondandır, ve hala arkasında durma bence. Kimse, kimsenin projesini yapmaz ki? Sana böyle bir ödev veriyorlarsa, bunu yapmayı biliyor olman gerekir, ve sana internette tanımadığın biri, bedava olarak kimse vermez, bunu istemen de garip dedim. "Bu ne hazırcılık" 'ı bir hakaret olarak algıladıysan özür dileriz, ama KONUŞMA İCRAAT YAP, 2 kez KAPA ÇENENİ diyince kusura bakma yani.

Tekrarlıyorum, sana ödev verildiğine göre böyle birşey, biliyor olman gerekiyor PHP'yi. Sen diyorsun bana PROJE Verin. Ben diyorum, hazırcılık bu; kimse Sana proje vermez. PHP biliyorsun, biri sana sadece mantık ya da gidiş yolu verebilir böyle bir yerde. Paylaşmanın da bir dozu var.

İyi günler.

PcMaKeR
03-05-2009, 00:04   |  #20  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj
Elçin bahar
POLYANA , PCMAKER , MUSTAFA91 Bizim hatrımıza barışın konuyu iyi bir yere bağlayalım bari.
Elçin Bahar Ben küsmem darılmam vb birşey yaşamam. sadece böyle bir durumda ne düşünürsem söylerim. Polyana yanlış soruları sordu sonradan düzgün sormaya başladı ama geç farkına vardı.

@Polyana özel mesajla msn i gönderdim benim ekle yardımcı olayım eklemek istersen ;) iyi gclr. çoğunlukla çevrim dışıyım. eklediğinde özel mesajla bildir kabul edeyim.

polyana
04-05-2009, 17:09   |  #21  
OP Taze Üye
19 mesaj

Ya koskoca chip'te bana yardım edecek kimse yokmu ;3-4 kişinin bilgilerinin bulunduğu ismini veya tc numarası yazdığımız zaman karşımıza devamsızlık bilgisi notları , okuduğu kitapları vs gibi bilgileri gelecek olan bir site hazırlamam lazım bilgisi olan ?

Elçin bahar
04-05-2009, 17:20   |  #22  
Yıllanmış Üye
260 mesaj
polyana
Ya koskoca chip'te bana yardım edecek kimse yokmu ;3-4 kişinin bilgilerinin bulunduğu ismini veya tc numarası yazdığımız zaman karşımıza devamsızlık bilgisi notları , okuduğu kitapları vs gibi bilgileri gelecek olan bir site hazırlamam lazım bilgisi olan ?
Ne oldu polyana PcMaker yardım edeceğini yazmış sana ekle msn adresini yardım etsin bilgisi bu konuda iyi sanırım onunGülümseme

polyana
04-05-2009, 17:23   |  #23  
OP Taze Üye
19 mesaj

Yardım edeceğini söyledide yardım etmedi ya ; adresini ekledim ama cvp yok mail felan attım akşama görüşürüz deedi  ama ses yok ; Benim mutlaka bu ödevi bu hafta bitirmem lazım PcMaker işleri yoğun sanırım başka yardım edecek kimse yokmu ??

PcMaKeR
04-05-2009, 17:55   |  #24  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj
polyana
Yardım edeceğini söyledide yardım etmedi ya ; adresini ekledim ama cvp yok mail felan attım akşama görüşürüz deedi  ama ses yok ; Benim mutlaka bu ödevi bu hafta bitirmem lazım PcMaker işleri yoğun sanırım başka yardım edecek kimse yokmu ??
Evet yoğundu eklemişsin msn e. Serverıma php kurdum yardımcı olmak için akşam saat 8 - 9 gibi olurum msn de. Şimdi iş yerindeyim.

Sabırlı ol.

Not: Chipten şuana kadar msn imi ekleyipte yardımcı olmadığım hiç kimse yok. Söz veripte dönen birisi değilimdir. !!!

Son Düzenleme: PcMaKeR ~ 04 Mayıs 2009 17:59
polyana
04-05-2009, 19:00   |  #25  
OP Taze Üye
19 mesaj
PcMaKeR
Evet yoğundu eklemişsin msn e. Serverıma php kurdum yardımcı olmak için akşam saat 8 - 9 gibi olurum msn de. Şimdi iş yerindeyim.

Sabırlı ol.

Not: Chipten şuana kadar msn imi ekleyipte yardımcı olmadığım hiç kimse yok. Söz veripte dönen birisi değilimdir. !!!

Ya yok ben sözünden döndün demiyorum biliyorum söylemiştin zamanın yok yoğunsun anlıyorum ; aslında ben süper bir script buldum e-okul ile ilgili kod yazmamaıza gerek kalmayacak sadece sana akşam bir kaç sorum olacak.

Bak script burda sende bir incele http://www.tankado.com/wp-conten ... HP/e-Okul/index.htm