[E:] sürücüsü kaydetmeyi desteklemiyor.

nature_of_melody
07-10-2012, 15:12   |  #1  
nature_of_melody avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
23 mesaj

Merhaba,

Samsung NP-R540-JT02TR model dizüstü bilgisayarım var. Bir süredir CD veya DVD yazdırmak isteyince " [E:] Sürücüsü kaydetmeyi desteklemiyor. Bir CD, DVD veya BD'ye veri yazamaz." diye uyarı çıkıyor. CD/DVD okuyor, çalıştırıyor ama yazdırmıyor. Nedendir acaba ? Servise götürmeden halledilecek bir şey midir?

zazaca
07-10-2012, 17:41   |  #2  
zazaca avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
563 mesaj

benim anladığım kdarıyla dvd raytır yazma ozeliği yok ama yinede sana bir pogram link vercem onu indir birde onu dene inş.. işini gürür  www.burnaware.com/  bunu inir ücetsiz cokta kolay bi prgram kolay gelsin

nature_of_melody
07-10-2012, 17:45   |  #3  
nature_of_melody avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
23 mesaj
Alıntı: zazaca  
benim anladığım kdarıyla dvd raytır yazma ozeliği yok ama yinede sana bir pogram link vercem onu indir birde onu dene inş.. işini gürür  www.burnaware.com/  bunu inir ücetsiz cokta kolay bi prgram kolay

ama şimdiye kadar hiçbir sorun olmadan yazdırabiliyordum bir süredir yazdıramıyorum acaba bilmeden birşeyler silmiş olabilir miyim 

bu arada verdiğiniz programı da deneyeceğim teşekkürler

zazaca
07-10-2012, 17:49   |  #4  
zazaca avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
563 mesaj

benim dvd raytıımda problem yok tu aynen ama son sorun çıktı kendim yenisini aldım 70 tl leye değiştidim ama benmimki masa üstü bilgisayar sana tavsiyem eyerki garantisi devam ediyoryorsa dene verdiğim programı olmasa  servise ver ne kadar kurcalarsan başka yerlerdend sorun cıkr