EASEUS Partition Master Professional Edition 6.0.1 [05.07.2010]

CHIP Online
05-07-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

EASEUS Partition Master kapsamlı bir sabit disk biçimlendirme ve    optimizasyon yazılımıdır. En son sürümü olan EASEUS Partition Master Professional Edition ile basit özelliklerin  yanı sıra bütün güçlü   ve gelişmiş işlevlerden faydalanabilirsiniz.Partition Manager, Partition Recovery Wizard and Disk & Partition    Copy üçlüsünü bünyesinde barındıran bu sürüm bütün ihtiyaçları   kapsıyor!Özellikle Windows XP/Vista/Windows 7 x32 ve x64 kullanan    profesyonellerin ihtiyacı olan, disk kullanımını optimize etme ve alanı    daha iyi idare etme ihtiyacını karşılar. Home edition'dan daha  gelişmiş   olan bu sürüm ile sistem açılış sorunlarına karşı boot  edilebilir CD  ya  da DVD oluşturma imkanı sunar. Sistem partiyonunu  genişletme ve daha  iyi alan idaresi de cabası!Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

EASEUS Partition Master kapsamlı bir sabit disk biçimlendirme ve    optimizasyon yazılımıdır. En son sürümü olan EASEUS Partition Master Professional Edition ile basit özelliklerin  yanı sıra bütün güçlü   ve gelişmiş işlevlerden faydalanabilirsiniz.Partition Manager, Partition Recovery Wizard and Disk & Partition    Copy üçlüsünü bünyesinde barındıran bu sürüm bütün ihtiyaçları   kapsıyor!Özellikle Windows XP/Vista/Windows 7 x32 ve x64 kullanan    profesyonellerin ihtiyacı olan, disk kullanımını optimize etme ve alanı    daha iyi idare etme ihtiyacını karşılar. Home edition'dan daha  gelişmiş   olan bu sürüm ile sistem açılış sorunlarına karşı boot  edilebilir CD  ya  da DVD oluşturma imkanı sunar. Sistem partiyonunu  genişletme ve daha  iyi alan idaresi de cabası!Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumAnahtar özellikler:Bilgisayar performansını arttırmak için sistem partisyonunu   genişletme.
Sabit diskteki bütün bilgileri yedekleme ve Windows'u yeniden   kurmaya gerek kalmadan aktarma aracı.
Basit partisyon araçlarıyla daha iyi sabit disk yönetimi.
Gelişmiş disk biçimlendirme özellikleriyle bilgisayarın istikrarını   arttırma imkanı.
Sabit disk haritası üzerinde direkt çalışma ve sürükle bırak ile   kolay idare imkanı, değişiklikleri önizlemede görebilmek.
Partition Maneger aracıyla daha iyi sabit disk yönetimi ve  performans geliştirme imkanı
Yeni! Partition Recovery Wizard ile acil durumlarda veri  kurtarma!


Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: EASEUS Partition Master Professional Edition 6.0.1

Kapalı Hesap (165132)
05-07-2010, 13:04   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
116 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2010

Teşekkürler Chip!