eaxsoft intel filtre hakkında bilgi??

sewdamhatice
25-08-2009, 14:33   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2009

Bilgisayarıma eaxsoft intel filtre konuldu yani istenmeyen sitelere giriş engeli deniliyor ama sadece sitelere engelmi yoksa pc üzerinde ki bütün işlemleri kaydeden bi programmı bunu öğrenmek istiyorum ve ben bunun şifresini bilmiyorum, biraz baktım genel özelliklerine ve webcam kayıtta olabilir bazı programlarında diyor..gerçekten kaydediyormu ve msn konuşmalarımı cam vs.kaydediyormu bunları nasıl öğrene bilirim beni bu konuda bilgilendirebilirseniz sevinirim ve pc üzerinde yapılan herşeyi kaydediyomu bunu öğrenmek istiyorum ve kaydediyorsa eğer, ben bu programın içersine girmeden pc üzerinden silebilirmiyim eğer kayıt yaptıysa..yada bunun şifresini nasıl öğrenebilirim...şimdiden yardımcı olduğunuz için tşkler...

tuana09
25-08-2009, 16:54   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
213 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2009

Sizin yasakladığınız bir sitenin ulaşımına izin vermeyen, yani o siteyi açmayan ve internetteki tehlikeli sitelere karşı koruma sağlayan bir proğram.
Msn yazışmalarınızı veya Pc üzerinde yapılan herşeyi kaydetmez. Siz istediğiniz durumlarda, ağdaki bilgisayarların ekran görüntülerini veya kendi webcam görüntülerinizi alabilirsiniz.

Sadece sizin ağa bağlı olan Bilgisayarları, bu program ile denetleyebilirsiniz.
Şuda varki sizin ile aynı ağı paylaşan bir başka bilgisayarda aynı program kurulu ise, siz nasılki o bilgisayarı denetleyebiliyorsanız, o kişide sizin bilgisayarı aynı şekilde denetleyebilmektedir.


* Analiz sistemi ile listesinde olmayan sitenin yasaklı olup olmadığına karar verir.
* Program ve site listeleri otomatik güncellenir.
* Server sistemi , alışılanın aksine tam otomatiktir. Herhangi bir ayar gerektirmez.
* Tüm bilgisayarlar anabilgisayar özelliği taşır. Aksi belirtilmedikçe bilgisayarların yetenekleri eşittir.
* Ağdaki bilgisayarlar tam ekran kontrol edilebilir. (Yani sizin ağa bağlı başka bilgisayarları bu program ile kontrol edebilirsiniz.)
* Ağdaki bilgisayarların webcam görüntüleri alınabilir.
* Ekran ve webcam görüntülerini kaydedebilirsiniz.( İstediğinizde kendiniz, ekran ve webcam görüntülerini kaydedebilirsiniz.)
*Çalışması istenilmeyen programlar yasaklanabilir. (Bilgisayarınızda çalışmasını istemediğiniz programları siz kendiniz yasaklayabilirsiniz)


Şifresi: eax   (küçük harflerle)

Bilgisayarınızdan silmek istiyorsanız: Başlat/Denetim Masası/Program Ekle veya Kaldır listesinden programın adını bularak, "kaldır" seçeneğinden silebilirsiniz.

Son Düzenleme: tuana09 ~ 25 Ağustos 2009 16:57
sewdamhatice
29-08-2009, 17:53   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2009

tşkler aydınlattığınız için..şifresini buldum bi şekilde başka bi şifre konulmuş, sadece pc açıldı kapandı diye rapor tutuyo girilen siteleri felan tutmuyo yada başka biyeremi kopyalıyo bunu bilmiyorum...birde cam görüntülerini kaydederse benim bundan haberim olurmu acaba??çünkü çok bi özelliği ve içersinde bi içerikli bi bilgi verilmemiş şimdiden tşkler...

comel
12-01-2010, 15:07   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2010

bu program olan bilgisayardan diger ayni agda olup program olmayan bilgisayarlarida birde ayni agdan telefonla girildiginde o program yuklu merkez bilgisayardan gorulebilinirmi?
Yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkurler.

Kapalı Hesap (101323)
13-01-2010, 18:04   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
3,337 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ara 2008

bence lisanslı  tueagles  anti porn al dünyadaki en iyi filtre  diyebilirim