Editörlük

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Spaksu_
15-02-2006, 10:42   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
15 mesaj

Dergide editörlük yada yardımcı editörlük yapmak için ne yapmam gerekiyor... Veya Forumda Mod olmak için..

bu arada chip'e teşekkür etmek isterim 100. yıl çekilişinde bana gönderdiğiniz mouse hediyesi için... ;)

Banned
15-02-2006, 10:57   |  #2  
Banlandı
1,204 mesaj

mod olmak kolay da editör olman zahmettir.

Spaksu_
15-02-2006, 11:04   |  #3  
OP Taze Üye
15 mesaj

Daha çok dergide bişeler yapmak istiyorum ufakta olsa bişiler yapmak isyorum... beni yardımcı edittor yapmanız isteğimdir..

Banned
15-02-2006, 12:06   |  #4  
Banlandı
1,204 mesaj

elinden ne gelir söle bakamKahkaha

Spaksu_
15-02-2006, 12:13   |  #5  
OP Taze Üye
15 mesaj

+ + + + +
+ Web Programlama (HTML) konusunda bilgi sahibi sayılırım
+ Dreamweaver ve Fireworks Hakkındada yeterince bilgim var.
+ Turbo Pascal ve C programlama dilleri konusunda bilgi sahibiyim
+ Görsel Programlama Dillerinden Delphi ve VBasic konusundada yeterli bilgi sahibiyim.
+ Forumlar Hakkında vbulletin , phpbb ve smf hakkındada bilgi sahibiyim..
+ Eskiden Tam bir oyun canavarıydım şimdide eskiden kalan bir oyun severliğim var..
+ + + + +

+- www.artstil.net referansımdır.

Son Düzenleme: Spaksu_ ~ 15 Şubat 2006 12:14
theironman
15-02-2006, 12:15   |  #6  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

forum aracılığıyla editörlük isteyeni de ilk defa görüyorum, daha neler göreceğiz bakalım :)Bu arada Mod yani Moderatörle Editör kavramlarını karıştırmaman yerinde olur. Bu şekilde editör olamazsın.

Spaksu_
15-02-2006, 12:18   |  #7  
OP Taze Üye
15 mesaj
freezer
Dergide editörlük yada yardımcı editörlük yapmak için ne yapmam gerekiyor... Veya Forumda Mod olmak için..
Kardeş Farkındaysan ikisini ayrı tuttum ve editör olmak istiyorum demedim ne yapmam gerekir dedim...

theironman
15-02-2006, 12:31   |  #8  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

o halde bekleyelim, editörlerimizden biri cevap verir belki.

Spaksu_
15-02-2006, 12:33   |  #9  
OP Taze Üye
15 mesaj

insallah bir cvp gelir yinede ilgin için saolasın..

bug_lavacı
15-02-2006, 13:18   |  #10  
Yıllanmış Üye
318 mesaj

Abi almanca biliyomusun?

Gökhun Sungurtekin
15-02-2006, 14:14   |  #11  
CHIP Editör
136 mesaj

Editör olmadan önce biz de forum takipçisi ve dergi okuruyduk (gerçi o zamanlar forum yerine BBS'ler vardı :) )

Yeterli bilgiye sahipseniz, sürekli araştırıyor ve fikir üretiyorsanız, bunların üstüne bir de yazma kabiliyeti ve iş disiplinine sahipseniz siz de bu işi yapmayı deneyebilirsiniz. Ancak belli bir seviyeye gelmek için, tecrübe kazandıran uzun yıllar geçmesi gerektiğini unutmayın.

DVD içerisinde PC Online isminde elektronik bir dergimiz var. Yazı söz konusu olduğunda kapasite neredeyse sınırsız olduğu için bu bölüm her türlü katkınıza açık. Yazmak isterseniz Mahmut Karslıoğlu'na ((mkars@chip.com.tr)yazılarınızı MS Word formatında gönderin (resimleri ayrı birer dosya olarak göndermeniz gerekiyor). Yazıların biçimi, anlatım dili, yazı kuralları vs. gibi konularda dergideki yazıları okuyarak bir fikir edinebilirsiniz.

Eğer iyi işler çıkarsa ileride dergide de birlikte çalışma imkanımız olabilir.

Spaksu_
15-02-2006, 17:31   |  #12  
OP Taze Üye
15 mesaj
Gökhun Sungurtekin
Editör olmadan önce biz de forum takipçisi ve dergi okuruyduk (gerçi o zamanlar forum yerine BBS'ler vardı :) )

Yeterli bilgiye sahipseniz, sürekli araştırıyor ve fikir üretiyorsanız, bunların üstüne bir de yazma kabiliyeti ve iş disiplinine sahipseniz siz de bu işi yapmayı deneyebilirsiniz. Ancak belli bir seviyeye gelmek için, tecrübe kazandıran uzun yıllar geçmesi gerektiğini unutmayın.

DVD içerisinde PC Online isminde elektronik bir dergimiz var. Yazı söz konusu olduğunda kapasite neredeyse sınırsız olduğu için bu bölüm her türlü katkınıza açık. Yazmak isterseniz Mahmut Karslıoğlu'na ((mkars@chip.com.tr)yazılarınızı MS Word formatında gönderin (resimleri ayrı birer dosya olarak göndermeniz gerekiyor). Yazıların biçimi, anlatım dili, yazı kuralları vs. gibi konularda dergideki yazıları okuyarak bir fikir edinebilirsiniz.

Eğer iyi işler çıkarsa ileride dergide de birlikte çalışma imkanımız olabilir.

İlgilendiğiniz için teşekkürler. Dediğim gibi kendi hakkımdaki bilgilendirmeleri yaptım . dediğiniz yola başvurucam.. Teşekkürler...

Banned
16-02-2006, 11:41   |  #13  
Banlandı
1,204 mesaj

freezer internet sayfan açılmıo Soru

Spaksu_
17-02-2006, 01:03   |  #14  
OP Taze Üye
15 mesaj

evet hostingte sorunum var.... burasıda bana ait..