efcell mobile hakkında

efcell.net
06-08-2011, 12:25   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2011

efcell mobile Firmamız hakkında   

  Firmamız hakkında

efcell mobile, internet üzerinde mobil iletişim alanında en kapsamlı interaktif tüketici bilgi kaynağı olma amacı ile 2006 yılında kurulmuştur. Merkezi Hollanda’da bulunan İngilizce, Almanca, Hollandaca ve Türkçe olmak üzere dört dilde yayın yapmaktadır. Bu ülkelerdeki temsilcilerimiz ile yakın işbirliği sonucunda bölgesel olarak yayın da yapmaktayız. efcell, ziyaretçilerinin düş...üncelerini ve deneyimlerini tüketici platformunda paylaşmasını sağlayan kişiselleştirilebilir pek çok interaktif özelliği ile kullanıcı dostu bir yapıya ve kolay izlenir bir çerçeveye sahip bir online dergi olmayı hedeflemektedir. Firmamızın ana hedefi, bu alanda zengin ve kaliteli bir içerik oluşturup yayına sunarak mobil telefon kullanıcılarına ulaşarak bilgilendirmektir.

İçerik kaynaklarımız

efcell editör kadrosu standart test işlemlerini, ürün görüntülerini kendi fotoğraf stüdyosunda çekerek gerçekleştirmektedir. efcell ekibi buna ek olarak sektörle ilgili tüm gelişme ve yenilikleri uluslararası haber kaynaklarından derleyerek yayına hazırlamaktadır. efcell yıl içerisinde gerçekleşen dünya çapındaki çeşitli mobil iletişim etkinliklerini de yerinde takip ederek bu alandaki gelişmeleri canlı olarak yayınlamaktadır.

İçerik destekleri

efcell, kısmen reklam banner yayınları ile finanse edilmektedir. Ayrıca tüketiciler için fiyat karşılaştırması sağlayan firmalarla işbirliği halinde, ziyaretçilerimizin bizim sayfalarımızdan ziyaret ettikleri satıcı firmaların linkleri aracılığı ile belirli bir komisyon elde etmekteyiz. Ürünlerin tedarik edilmesi ve servis hizmetleri bu satış fiyatlarını veren firmaların sorumluluğundadır.

Sunucu bilgileri

efcell yayınını Amsterdam euNetworks sistemi üzerinden yapmaktadır. efcell altyapı ve sunucularının barındırma ve bakım hizmetleri TRUE tarafından gerçekleştirilmektedir. TRUE, merkezi Amsterdam olmak üzere Avrupa çapında yüksek çaplı sunucu ve barındırma hizmetleri sunan bir kuruluştur. LetsGoMobile yayınları, iki adet Force10 Networks router ve double-crossed 10 gigabit ring bağlantıya sahip TRUE sistemleri üzerinden yapılmaktadır.

İstatistikler

efcell ’ın gerçek zamanlı ziyaretçi istatistikleri OneStat tarafından kaydedilmektedir. Merkezi Amsterdam’da olan OneStat istatiksel verilerin analizinde geleneksel log dosyası analizinden daha doğru sonuçlar elde eden bir teknoloji kullanmaktadır. Tarayıcı temelli olan bu teknoloji log dosyalarına kıyasla daha doğru ve güvenilir sonuçlar vermektedir. OneStat, Web Analytics Association kurumunun da kurucu üyelerindendir.

Reklâm

efcell değişik sayfalarında yayınlanmak üzere standart boyutlarda ve değişik alternatiflerde de çeşitli bannerlar aracılığı ile reklam çözümleri sunmaktadır. Eğer mobil iletişim alanında faaliyet gösteriyorsanız efcell web sitesinde reklâm çözümlerimizi size tavsiye ediyoruz. Reklâm çözümlerimiz, site istatistikleri ve izlenme oranları ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen bizimle [email=info@efcell.net]info@efcell.net[/email] adresinden temasa geçin.

efcell Türkiye Editörler