Efsanevi Lenovo ThinkPad Uzay kullanılıyor!!!

selimyilmaz
08-08-2010, 02:17   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2010

Efsanevi Lenovo ThinkPad Uzay kullanılıyor!!!

NASA astronotları uzayda sadece Lenovo ThinkPad kullanıyorlar.

Lenovo'nun üstün teknolojisi ve sağlamlılığı ile ön plana çıkan dünyaca ünlü ThinkPad isimli dizüstü bilgisayarları yıllardır NASA'nın (Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi) tercihi.

Son derece sağlam bir kasaya sahip olan ThinkPad serisi, bilgisayarınızı güvenle kullanabilmenizi sağlayan tüm özellikleri bünyesinde bulunduruyor. Laboratuar ortamında 114 kez test edildikten sonra satışa sunulan ThinkPad serisi dizüstü bilgisayarlar, - 20 dereceden 60 dereceye kadar dayanıklı. Bu nedenle teknoloji üssü NASA'da da kullanılıyor, ThinkPad bilgisayarlar astronotların en büyük yardımcısı olarak uzay araçlarında yerini alıyor.

Güvenlik özellikleri konusunda da son derece gelişmiş olan ThinkPad serisi, tümleşik parmak izi okuyucusu, G/Ç bağlantı noktası devre dışı bırakma özelliği ve 32 baytlık şifre korumasıyla donatıldı; bilgisayarlar, veri korumaya ve izinsiz girişi engellemeye destek olmak amacıyla da kademeli bir güvenlik yaklaşımı sunuyor. Yüzde 90 geri dönüşümlü malzeme kullanan Lenovo ThinkPad serisi, çevreci yaklaşımıyla da beğeni topluyor.

Son Düzenleme: selimyilmaz ~ 27 Eylül 2010 11:47
HelluS
08-08-2010, 13:21   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
390 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2010

Bilgilendirme için teşekkürler. Ama bizim durumumuzdakiler genellikle video performansına bakar notebook'larda =)