Ehliyet sınav sonuçları

Cuneyt Çinkılınç
14-02-2016, 12:31   |  #1  
Cuneyt Çinkılınç avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

EHLİYET SINAVI SONUÇLARI

13 Subat 2016 Sınav Sonuçları 

Yeni ehliyet sınavına ilk defa girecekler için sınav sorularını yazıyorum: 12 tane ilkyardım sorusu, 23 tane Trafik sorusu, 9 tane Motor sorusu ve 6 tane Trafik adabı sorusu olmak üzere 50 soru sorulacaktır.Yeni ehliyet sınav süresi 60 dakikadır.Yanlışlar doğruları götürmemektedir.

Kaynak:www.ehliyetsinavicoz.com

Ehliyet sınavı sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Aşağıdaki ehliyet sınav sonucu linkine tıklayarak Meb Motorlu Taşıtlar Sınav sayfasına yönlendirileceksiniz. Girdiğiniz sınavın sonuç bilgisi linkine tıklayın sorgulama sayfasına girin. TC kimlik no ve Güvenlik numarasını doğru girerek ehliyet sınavı sonuçları görüntülemeniz mümkün olacaktır. 

EHLİYET SINAVI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Ehliyet sınav sonucu açıklanma süreci 10 gündür. Herhangi istisnai bir durum söz konusu olmazsa, ehliyet sınav sonuçların açıklanmasını bekliyoruz. Sitemizi takip ediniz. Sonuçları ilk bu sayfada göreceksiniz. Şu an için sınav açıklanmamıştır.

EHLİYET SINAV SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM?Sınav sonuçları açıklanınca linkimiz açılacaktır.

Son Düzenleme: excel_mustafa ~ 08 Nisan 2019 22:29 Neden:
Kuşçubaşı
27-03-2019, 08:43   |  #2  
Kuşçubaşı avatarı
Yeni Üye
27 mesaj

Ehliyet sınavlarıyla ilgili artık bu tarz bir problem kalmadı çünkü artık ' E-sınav sonuçları ne zaman açıklanır ?' sorusuna hemen açıklanır yanıtını verebiliyoruz. Tabii e-sınav sistemine geçişin en önemli etkilerinden biri oldu. Bir diğeri ise sınav süresinin kısalması ve bu durumun ehliyet temin sürecine yansıması oldu. Netice itibariyle son düzenlemelerle birlikte artık çok kısa bir sürede ehliyet almak mümkün.

jansey
19-04-2021, 04:20   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1 mesaj

Detaylı bilgi nedir

Son Düzenleme: jansey ~ 19 Nisan 2021 09:58
jansey bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
bulentking
20-04-2021, 03:07   |  #4  
Taze Üye