ek pdf dosyası

HPQ-User
14-10-2009, 09:47   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

huber sormuş:
1)kredi kartının extresini açmak istiyorum.ancak adobe reader sözleşmesini kabul et diyor yalnız kabul et tıklıyacağım bir link yok.ekran küçük olduğu için mi dedim ama saqyfanın sonuna kadar gidiyorum ve "kabul et"yazısını göremedim. acrobat 9 yükledim yine aynı yazı çıkıyor. ne yapmalıyım

2)2005 te aldığım bir de notbook var onada geçen gün yeni hotmail ve media player yükledim ancak sistem çok yavaş işliyor ve internete artık bağlanmıyor ve vidoları qçarken artık açmıyor vidolarda "bu dosyanın uzantısı olabilir veya desteklemiyor olabilir"deiyor. Yardım edersiniz çok sevinirim. Çok teşekkürederim

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
dell netbook, 1 ay önce aldım.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; GTB6; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; MDDC; .NET CLR 3.0.4506.2152; .NET CLR 3.5.30729)

OnlyMann
14-10-2009, 10:07   |  #2  
OnlyMann avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
2,779 mesaj

makinanıza yüklediğiniz Adobe Redaer kaldırıp sitesinden yeni sürümünü yüklemelisiniz. ancak yüklemeyi yetkili (admin) kullanıcı ile yapmalısınız. Ayrıca bahsettiğiniz sözleşme ile ilgili ekranın görüntüsünü koyarsanız daha çabuk yardımcı olabiliriz. 

diğeri için ise makinanızı güncel bir zararlı yazılımı ile tarayınız. internete bağlanamama sorununun bir çok nedeni olabilir. medyaları oynatamamanız için de gerekli kodlamaların olmamasından olabilir. bunun içinde istenen uzantı (çalışmayan) onun için gerekli yazılımı yüklemeniz gerekir. çoğunlukla flash player ile görüntülü medyalar izlenir. ancak VLC Player denilen yazılımın da bir çok formatı destekleme yüklemeniz durumunda işinizi görebilir.

Güncel:
yükleyebileceğiniz uygulamalar için
http://www.adobe.com/tr/ adresini ziyaret etmelisiniz.

Son Düzenleme: OnlyMann ~ 14 Ekim 2009 10:09