Ekran Kartı Değiştirmesi

Bellyphax
16-01-2011, 21:35   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
21 mesaj

Herkese iyi akşamlar

Windows 7 32 bit işletim sistemim var. Şuan takılı olan ekran kartımı başka bir ekran kartı ile değiştirmek istiyorum ama yeni ekran kartımı taktığımda wimdows sürekli resetleniyor. Kurulu olan ekran kartımın sürücüleri kaldırıp yeni kartımı taktım F8 ile güvenli kipte başlatıp sürücüleri kurmak istedim ama açılışta F8e bastığımda BİOS un Boot ekranına geçiyor anakartım. Yardımcı olabilecek warsa sevinirim.

mancukya
17-01-2011, 23:46   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

Vay be demek yurdum insani gerekli sürücü (Drivers) güvenli modda kuruyormus ne ilginc bir sey sakami yapiyrsun kardes sen ?
Makinene baslat zaten otomatik taniyip windows update üzerinden kartin driverslarini yükler

ScienceNET
17-01-2011, 23:56   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
787 mesaj
Alıntı: mancukya  
Vay be demek yurdum insani gerekli sürücü (Drivers) güvenli modda kuruyormus ne ilginc bir sey sakami yapiyrsun kardes sen ?
Makinene baslat zaten otomatik taniyip windows update üzerinden kartin driverslarini yü

Sen hasta mısın nesin? Adam akıllı cevap vermeyi bilmiyor musun? Lütfen biraz kibar ol. İnsan gibi davran!

ScienceNET
18-01-2011, 00:10   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
787 mesaj
Alıntı: Bellyphax  
Herkese iyi akşamlar

Windows 7 32 bit işletim sistemim var. Şuan takılı olan ekran kartımı başka bir ekran kartı ile değiştirmek istiyorum ama yeni ekran kartımı taktığımda wimdows sürekli resetleniyor. Kurulu olan ekran kartımın sürücüleri kaldırıp yeni kartımı taktım F8 ile güvenli kipte başlatıp sürücüleri kurmak istedim ama açılışta F8e bastığımda BİOS un Boot ekranına geçiyor anakartım. Yardımcı olabilecek warsa sevinirim.

- Ekran kartının adı ve modeli?
- Sürücüyü verilen cd ile mi kuruyorsun?
- Power Supply'nin gücü?
- Anakart'ın adı ve modeli?

Sorulacak birkaç sorudan bazıları bunlar. Ekran kartının düzgün birşekilde yerleştirdiğinden emin ol.

Kolay gelsin. :)