ekran kartı driwer entegre

beycanerkul
01-06-2008, 12:25   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
628 mesaj

ekran kartı drıwerını xp cd ne entegre etmek istiyorum sanırım bu iş nlite ile yapılıyor ama benim anlamadığım tafar ekran kartı cd nin içindeki hangi dosyayı seçip xp cd nin içindeki hangi dosyaya koymam gerekli xp kurulumdada sorun çıkarmasın istiyorum

Banned
01-06-2008, 12:33   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Entegre işleminde i386 klasörünün içerisine konulur ancak sizin manuel koymanız birşey iafde etmez çünkü windows kurulumunun ardından sürücünüzünde kurulmasını sağlayacak olan setup.log dosyasının oluşturulup bir nevi windowstan sonra bunuda kur komutlarının girilmesi gerekir.Nlite programı ile entegre işleminde hiç bir sorun çıkmaz siz en iyisi herkesin kullandığı bu progaramı kullanın ve nereye kaydedeceğini ona bırakın.

beycanerkul
01-06-2008, 14:40   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
628 mesaj
khramn
Entegre işleminde i386 klasörünün içerisine konulur ancak sizin manuel koymanız birşey iafde etmez çünkü windows kurulumunun ardından sürücünüzünde kurulmasını sağlayacak olan setup.log dosyasının oluşturulup bir nevi windowstan sonra bunuda kur komutlarının girilmesi gerekir.Nlite programı ile entegre işleminde hiç bir sorun çıkmaz siz en iyisi herkesin kullandığı bu progaramı kullanın ve nereye kaydedeceğini ona bırakın.
nlite ile bu işlemi gerçekleştirebilmem için hangi yolları denemem gerekli ve nasıl yapıldığı bunu anlamak istiyorum

Banned
01-06-2008, 19:07   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

a.) xp cd sini bilgisayara kopyalayın
b.) Ekleyecekseniz sp2/sp3  indirip el altında bir yere kaydedin
c.) sürücülerinizin son sürümünü  indirip yine el altında çabuk ulaşabileceğiniz bir dosyaya kaydedin
d.) Nlite programını indirip kurup çalıştırın. Kullanımı türkçe ve oldukça basittir.Birazcık dikkatle yapabilirsiniz.O aşama aşama sizden dosyaları isteyecektir.Gözat ekle şeklinde ilerleyeceksiniz.