Ekran kartı sorunu

snhknpr
29-01-2010, 21:29   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
47 mesaj

ARKADAŞLAR BEN BİLGİSAYARIMA CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2 YÜKLEDİM. FAKAT OYUN AÇILDIKTAN SONRA HATA VERİYOR, HATADA VERTEX SHARDERİN 3.0 DAN YÜKSEK OLMASI GEREKİYORMUŞ. BENİMKİ 2.0 OYUN AÇILMIYOR. BU SEBEPLE KENDİME YENİ EKRAN KARTI ALMAYA KARAR VERDİM. FAKAT BEN BU KONULARDA DAHA ACEMİYİM EN İYİ VE GÜZEL EKRAN KARTINI SEÇEMEDİM.AKLIMA BİR FİKİR GELDİ VE DEDİMKİ MADEM EKRAN KARTINI GÜÇLENDİRİYORUM O ZAMAN BİLGİSAYARIMI TV YE BAĞLASAM DAHA İYİ OLMAZMI? ARAŞTIRDIM FAKAT BULDUĞUM EKRAN KARTLARI 400-500$ NE YAPACAĞIMI BİLEMEDİM YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM. GENELLİKLE BİLGİSAYARIMI YAVAŞLATMIYACAK Bİ EKRAN KARTI İSTİYORUM.HESAPLI OLSUN.ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ YÜKSEK OLSUN.
BİLGİSAYARIMIN ÖZELLİKLERİ:
MİCROSOFT XP PROFESSİONAL
DUAL CORE INTEL PENTİUM D925 3Ghz
ASUS P5L-MX 
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

İtacHi_
29-01-2010, 21:40   |  #2  
İtacHi_ avatarı
Yıllanmış Üye
1,894 mesaj

Pc nizi analog bir TV ye bağlayacaksanız düşük görüntü kalitesi elde edersiniz.LCD niz varsa HDMI çıkışlı bir ekran kartıyla bu iş çözülür ancak 1920x1080 çözünürlükte Modern Warfare 2 yi akıcı bir şekilde oynatacak kartların fiyatları tuzludur ve işlemcin ekran kartına darboğaz yapacaktır.O işlemciyede HD4770 iyi gider.HD4770 nin üzerindeki modeller işlemcinin düşük gücü nedeniyle bir işe yaramayacaktır.

snhknpr
29-01-2010, 21:41   |  #3  
OP Yeni Üye
47 mesaj

peki işlemciyi değiştirmem mi gerekiyor?