ekran kartı sürücüsünü yükleyince pc açılmıyor!!!

AsiLZaDeee
28-04-2011, 16:59   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

Konuya başlamadan önce ben chip e yeni geldim konuyu ekran kartı ile ilgili oldugu için buraya açtım.

Hp pavillion a6040 bilgisayarım var.Bilgisayarım açılırken ilk hp ekranı geliyor(galiba bios  bilgisayar konusunda fazla bilgili degilim) sonra xp açılış ekranı ardından pc açılıyor.3 - 4 gün önce bilgisayarımı açmaya çalıştım normal olarak açıldı webcam ile ilgili bir sürücü yükleniyor gibi bişey geldi ,sonra ekran karardı ve uyku moduna geçti, rasetledim hp ekranı çizik çizik xp ekranına gelmeden önceki yenilenen bişi varya o ekran full 0 dolmuş ve xp karşılama ekranı çizik çizik ondan sonra ekran uyku moduna geçiyor.F8 den güvenli modu açtım sorunsuz açıldı ekran kartı sürücüsünü kaldırdım o zmn pc normal olarak açıldı ama hala sorun devam ediyor pc açılana kadr hep çizik çizik lütfen yardım!!!!!!

pc nin içini açtım ekran kartını temizledim, rami taktım çıkardım işlemcinin soğutucusunu temizledim geri açtım sorun hala aynı yardımlarınızı bekliyorum.

clairvoyant
28-04-2011, 17:08   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,316 mesaj

Sen güncelleme yaptınmı işletim sisteminde ? belki ondan kaynaklanan çakışma olmuş olabilir . eğer bi durum varsa yüklemiş olduğun güncellemeyi kaldır ' ki güncelleme yok ise teknik servis seni bekler (:

ekran kartı
28-04-2011, 17:40   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,414 mesaj

Sistem geri yükleme yapın.

clairvoyant
28-04-2011, 17:46   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,316 mesaj

Evet sistem geri yüklemede bi çözüm ..

AsiLZaDeee
29-04-2011, 15:51   |  #5  
OP Taze Üye
17 mesaj

sistem geri yükleme yaptım hiç bişi olmadı.