Ekran Kartı ve Ana Kart Sorunu No signal hatası

Vüsal Alıyev
10-03-2017, 18:25   |  #1  
Vüsal Alıyev avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba arkadaşlar, benim sorunum, bilgisayarımı kapatınca ekran no signal hatası veriyor. ama normalde hiç bir problem yok, yani bilgisayarı açınca her şey çalışıyor ekran açılıyor oyunlar gayet güzel çalışıyor. ama bilgisayarı kapatınca ekrana no signal geliyor. yardımcı olursanız sevinirim. Ekran Kartı modeli Nvidia GeForce GT430

White-Fox
10-03-2017, 18:45   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

Bu bir hata yada sorun değil ,bilgisayarı kapatırsınız herşeyiyle kapatınca hali hazırda bilgisayardan gelen verileri dinleyen monitör veriler gelmiyor diyerek sizi uyarıyor beklerseniz 10-20 sn içinde kendi kendinide kapatır o monitör yada uykuya girer.

White-Fox bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Vüsal Alıyev
11-03-2017, 20:33   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

ben Azerbaycanda internet kafe işletmecisiyim yalnızca bir bilgisayarda böyle durum var. başkalarında yok. ne yaptıysam şu sorunu çözemedim. bu arada ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

White-Fox
13-03-2017, 02:58   |  #4  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

Şöyle diyim ozaman bu sorunu yaşamadığınız bir bilgisayarın monitörünü çıkarın sorunu yaşadığınız bilgisayara takın sorun yok ise ekranın özelliği gereği yani yukarıda dediğim olay doğrudur.Sorun var ise ozaman siz haklısınız ozaman başka birşey düşünüp bulup araştırmak lazım.Ama tabi önemsemenizi gerektirecek bir durum olduğunu düşünmüyorum.Kolay gelsin.