EKRAN KARTI ve ANA KART

ilnac
24-02-2008, 14:38   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2008

öncelikle arkadaşım konuya hassasiyet ve ilgilendiğin icin TŞK ederim .resetleme yapmıyor sıkıntım sadece online oyundan kopuyorum yani oyuna bağlandıkdan sonra 2-3 bilemedin 5 dakika sonra yani online oyundan devamlı kopuyorum başka arkadaşlara sordum benimle ayni oyunu oynayan aldığım cevap onlarda olmuyor.internetimde sorun olsa oyundan koptukdan sonra bakiyorum internet bağlantım var.NOT=(oyunun ismi call of juarez)=online bağlanılıp oynan-İLGİN ve ALAKAN İCİN ŞİMDİDEN TŞK ederim ( Arkadaş sıkıntım şu bundan önce daha düşük fiatlı ana kart ve ekran kartı kullanırken online oynadığım oyunda sorun yaşamıyordum.Parcaları ne zaman değiştim(yani yukarıdaki yazdıklarım)online oynadığım oyundan en az bağlandıkdan sonra 2-3 bilemedin 5 dakika icinde oyundan düşüyorum yani devamlı. acaba internet le bir sıkıntımı dedim ama ayni oyunu benıim gibi bağlanan arkadaşlarda bir sıkıntı yok, bunun sebebi ne olur (internet hızı 2048) kafayı yemek üzereyim kendim giresunluyum burda kimse derdimi anlamadı yani anlayan bir bilgisayarcı yok onun icin şimdiden gösterdiğiniz alaka icin TŞK ederim(LÜTFEN BİR CEVAP YAZARMISINIZ.)

Banned
24-02-2008, 15:16   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2008

1.kopmalar olduktan sonra herhangi bir hata uyarısı alıyormusunuz ?
2. bu tür online işlemler, oyunlar vs. internette sayfa görüntülme gibi değildir.En ufak bir bağlantı gidip gelmesi bağlantıdan düşmenizi sağlar.Bulunduğunuz yerin iklim şartları mağlum muhtemelen  bu sebeble proplem yaşamaktasınız. Ttnet i arayacak bir görüşün bence.
3. Muhtemelenn  rapid gibi sitelerden download yaparkende aynı proplemlerle karşılaşıyorsunuzdur. Bir deneyin isterseniz.