EKRAN KARTINDAN KAYNAKLANABİLİR Mİ.?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
futi24
19-04-2004, 01:52   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Ben aslında PS donanımından o kadar anmam ama benim sorunum Windows Xp kurulu benim makinada AMD 2200 işlemcim var bilgisayarda oyunlarda herhangi bir oyunda bazen yarıya kadar bazen en başında bilgisayar oyundan atıyor bazen makina restart yapıyor kendi kendine bazen de masaüstüne dönüyor fakat masa üstü simgeler yani ekran çözünürlüğü değişmiş simgeler büyük bu sorunu ne gibi bir yöntemle yapabilirim,acaba yardımcı olursanız sevinirim bazıları AMD işlemciler çabuk ısınıyor falan dedi ondan olabilir dedi bundansa eğer ne gibi bir yöntemle düzeltebilirim makina ya format atıp tekrar yükledim ama yine aynı şeyi yapıyor.Şimdiden herekse teşekkür ediyorum.

unforgiven
19-04-2004, 05:13   |  #2  
Yeni Üye
25 mesaj

işlemcinin çok ısınması gibi bir şey yok.. hemen sucu amd ye atan insanlara o kadar gıcık oluyorum ki..neyse  dx 9 u ykle vede ekran akrtını nen son driverlerini indir onları kur oncelıkle.. ekran kartının fanının da duzgun calısıp calısmadıgını kontrol et

futi24
20-04-2004, 02:50   |  #3  
OP Taze Üye
6 mesaj

Cevabın için teşekkür ederim fakat nekadar ukala konuştuğunun farkındamısın cevap yazacaksan da adam gibi cevap yazarsan daha iyi olur.

OnurIsIklar
20-04-2004, 10:52   |  #4  
Taze Üye
9 mesaj

Restart yapan makınan da asus anakart ver ıse microsoft un sıyesınden winxp nı update et dx arabellek tasması yamaları vardır hepsını pc ne yukle asus anakrtlar genelde arabellek tasmasından dolayı sorun yasarlar bu update lerı tamamlarsan pc ındekı performanstada artıs goruceksındır bırde ekran kartının ısı degerlerını konturol et

unforgiven
20-04-2004, 16:09   |  #5  
Yeni Üye
25 mesaj
alıntı:
bazıları AMD işlemciler çabuk ısınıyor falan dedi ondan olabilir dedi

ben sana demedım gıcık oluyorum diye yukarıdakı sozu soyleyenlere dedim. neyse suc bende zaten birilerine yardımcı olmaya calısıyoruz.