Ekran Sorunu Ve Win Crack

YusufErkan Tarakçı
10-12-2020, 12:12   |  #1  
YusufErkan Tarakçı avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba Arkadaşlar. Ben Yaklaşık Bir Ay Önce Bir Pc Aldım Hdmi Kablosuna Temas Olunca Hemen Yeşil Ekran Geliyor Acaba Monitörlemi İlgili Anlayamdım Sürekli Ekran Gidiyor Geliyor. Ve Win Crackten 1 Hafta Falan Sonra 400 Fps Aldığım Oyun Bi Anda Fps Düşüşü Oluyor Sonra Yeniden Yükseliyor Ve Ekran Kartı Çok Isınıyor Virüs Testide Yaptım Windowsun Kendi Uygulamasından Acaba Neden Böyle Yardımcı Olurmusunuz Lütfen Teşekkürler İyi Günler.

Son Düzenleme: YusufErkan Tarakçı ~ 10 Aralık 2020 13:52 Neden:
excel_mustafa
10-12-2020, 13:56   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,446 mesaj

ekranın yeşile dönmesi hdmi portu veya kablosundan kaynaklıdır. virüs temizlemede windows un güvenlik programı pek işe yaramıyor. kaspersky ve malwarebytes ile sırayla full tara. kasayı temizletip macunları yenilet.

excel_mustafa bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
YusufErkan Tarakçı
10-12-2020, 15:00   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

kasayı bu gün temizledim her yerini pc yi yeni aldıpım için macunun yenilenmesine gerek yok diye düşünüyorum hdmi kablosunuda yeni aldım ama 20 liralık olanlardan sanırım biraz dandik pc nin kasası girişi engelliyordu kestim o yüzden plsatik kısmını tam giriyor ve bu yazıyı yazarken bili pat diye ses çıkıp ekran gitti geldi pc yi yeni aldım neden böyle anlamıyorum cidden şuan dediğiniz programdan virüs testi yapıyorum fps düşüyor dediğim yerlerded pc çok ısınıyor 8 fan var pc de anlamadım neden böyle yardım edin lütfen

excel_mustafa
10-12-2020, 16:02   |  #4  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,446 mesaj

fps düşüklüğü driverdan veya virüsten kaynaklanabilir. önce pc yi temizle sonra anakart ve ekran kartıyla beraber gelen cd den yada üretici sitesinden driverları yükle (driverbooster vs kullanma).