ekran takılması

XxXDaRKoXxX
27-10-2007, 21:01   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,720 mesaj

Bilgisayarımda özellikle msnden başka bir ekrana geçerken ekranlar kayıyor nasıl derseniz örneğin firefoxta simgeler yer değiştiriyor

Der Rote BaroN
27-10-2007, 22:23   |  #2  
Der Rote BaroN avatarı
Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

Firefox'un font ayarlarından kaynaklanıyor olabilir mi?

uGuR.uK
27-10-2007, 22:26   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

gördüüm kadarıyla baslat cubugu ve pencere kenarları düzgün, yani sorun sadece firefox icindeki web sayfasını etklemis. baska uygulamalarda yapmıosa bu hatayı sade bundaysa programı kaldırıp yeniden temiz yüklemeni oneririm veya herhangi bi eklenti kurduktan sora bu halde geldiyse onu kaldırmayıda deneyebilrsin ilk. yok baska programlardada bole yapıosa ekran kartı sürücünü bi kaldırıp en güncel sürümü kur ve ekran çözünürlügünle yenileme hızı'nın monitorunun destekledigi dogru bi değerde oldugundan emin ol.

Sefa Adak
27-10-2007, 23:33   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,824 mesaj

Elazıglı'ya katılıyorum.Eğer bu sadece Firefox'ta oluyorsa firefox u tekrar yüklemenizi öneririm.Eğer normalde de oluyorsa ekran kartı sürücünü güncelleyin ve Görüntü Ayarları'nı kontrol edin.

XxXDaRKoXxX
28-10-2007, 09:22   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
3,720 mesaj

ama sadece msnden firefox a geçince oluyor ve msn ile firefox u yeniden kurdum ayrıca eklentiyi kaldırdığımda sorun yine olur mu  bu nasa eklentisini siyahı sevdiğim için kullanıyorum hem monitör böyle daha az enerji harcarKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkaha

Sefa Adak
28-10-2007, 10:49   |  #6  
Yıllanmış Üye
1,824 mesaj
XxXDaRKoXxX
ama sadece msnden firefox a geçince oluyor ve msn ile firefox u yeniden kurdum ayrıca eklentiyi kaldırdığımda sorun yine olur mu  bu nasa eklentisini siyahı sevdiğim için kullanıyorum hem monitör böyle daha az enerji harcarKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkaha
Sende alemsin hee..Kahkaha

Bence Firefox ile ilgili eklentilerin tümünü sil ve baştan kur.Eklentiyi tekrar bulursun.Sadece Firefox'ta oluyorsa demek ki programın dosyalarında veya ayarlarında sorun var.Bence sil baştan tekrar kur..

uGuR.uK
28-10-2007, 11:23   |  #7  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj
Sefa Adak
XxXDaRKoXxX
Sende alemsin hee..Kahkaha

Bence Firefox ile ilgili eklentilerin tümünü sil ve baştan kur.Eklentiyi tekrar bulursun.Sadece Firefox'ta oluyorsa demek ki programın dosyalarında veya ayarlarında sorun var.Bence sil baştan tekrar kur..

hakkaten ayrı alemsin ee, enerji azlıgından ekranı kaydırmısGülümseme Sen sefa'yı bi dinle derim bendeGöz kırpma

XxXDaRKoXxX
28-10-2007, 11:26   |  #8  
OP Yıllanmış Üye
3,720 mesaj

uff şimdi tüm eklentileri kaldırmak ne kadar zor biliyor musun o değil benim cereyan faturası çok geliyo hergün 3 saat PC açık evde TV açık 8-9 saat

Ayrıca siyah olunca daha havalı oluyoKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkaha

Son Düzenleme: XxXDaRKoXxX ~ 28 Ekim 2007 11:36
uGuR.uK
28-10-2007, 13:51   |  #9  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj
XxXDaRKoXxX
uff şimdi tüm eklentileri kaldırmak ne kadar zor biliyor musun o değil benim cereyan faturası çok geliyo hergün 3 saat PC açık evde TV açık 8-9 saat

Ayrıca siyah olunca daha havalı oluyoKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkaha

firefox'u kaldır direk ozaman program ekle-kaldır'dan, hatta o kaldırırken monitoru kapat bikac dakikalıgına elektrikten tasarruf edersinGöz kırpmaDil çıkarıyor

XxXDaRKoXxX
28-10-2007, 22:25   |  #10  
OP Yıllanmış Üye
3,720 mesaj
elazigli
XxXDaRKoXxX

firefox'u kaldır direk ozaman program ekle-kaldır'dan, hatta o kaldırırken monitoru kapat bikac dakikalıgına elektrikten tasarruf edersinGöz kırpmaDil çıkarıyor
KahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKaldırdım yendien kurdum eklentisiz bi firefox um var artıkKahkaha

uGuR.uK
28-10-2007, 22:56   |  #11  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj
XxXDaRKoXxX
elazigli
XxXDaRKoXxX

KahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKaldırdım yendien kurdum eklentisiz bi firefox um var artıkKahkaha
ne mutlu sanaAlkış