ekrana görüntü gelmemesi

HPQ-User
02-01-2011, 11:22   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

pc siz kaldım sormuş:
bilgisayarımı uzun suredir kullanıorm samsuna taşındım ve bilgisayarı kuralı 2 ay bile olmadı ekrana görüntü gelmedi (elektrik kesintisi olduuktan sonra) bilgisayarımı acıyorum,  ekrana görüntü gelmior klavyenin ışıgı yanmıyor, mouse nın ısıgıda yanmıyor, sonra göttürdüm teknik servise parcalar saglam büyük kısa devre yemiş anakart dedi adam ve problem halloldu bilgisayar kullanılabilrdi fakat. 3 ay sonra gene aynı sorum ekrana görüntü gelmedi ne yapmam lazm sureklı servıse mı götürmek zorundayım hayatımda bole sacmalık gormedım 18 yıllık kullaınıcıyım ilk defa oluor bu neiş :) kasamı 5 sene once komple yeniledim hersey en iyisinden pwr supply asus fln kaliteli marlkalı aldım parcadan sıkıntım yok. ne yapmam gerekir... şimdidem teşekkür ederim

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
2 gb ram, 512 atı radeon ekran kartı , intel pentium d 3.40 ghz işlemci 180 gb hardisk ,

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; GTB6.5)

uğur92
09-05-2011, 15:40   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
80 mesaj

bu arıza anakartla ilgili bi arıza belliki bunu elektronikçiler yapar veya servisine gönder