ekranın ayrlarıyla oynarken bıraz bozuldu ?

ceza_and_s@g0
04-10-2008, 13:08   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
25 mesaj

ekranın ayarlarıyla oynarken bıraz bozuldu onu eskı halıne nasıl getırebılırım lutfen yardım edın.

panda34
04-10-2008, 13:42   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj

Sistem geri yükleme yapın , olmazsa format ...

escape
04-10-2008, 14:05   |  #3  
Yıllanmış Üye
183 mesaj
mengu88
Sistem geri yükleme yapın , olmazsa format ...
Pes diyorum başka bir şey demiyorum ya kardeşim allah'tan korkun ya bir ekran ayarı içinde format atılmazki ya bu nasıl bir mantık bu nasıl bir yardımcı olma bu nasıl bir bilgi paylaşımı ya bilmiyorsanız cevap vermeyin ekran ayarını bozdum format ses çıkmıyor format arkaplan resmini değiştirecem format ayıp ya

escape
04-10-2008, 14:13   |  #4  
Yıllanmış Üye
183 mesaj
ceza_and_s@g0
ekranın ayarlarıyla oynarken bıraz bozuldu onu eskı halıne nasıl getırebılırım lutfen yardım edın.
Arkadaşım sorununu biraz daha açarmısın ama en önemlisi sen şu an bahsettiğin bilgisayardanmı internete giriyorsun yoksa başkasındanmı yani kullanılmayacak kadarmı bozuldu yoksa görsel açıdanmı bozuldu  şayet görsellikse masa üstüne boş bir yere mause'a sağ tıkla açılan küçük pencerenin en altında özellikler var ona tıkla bir büyük pencere açılacak en sağında ayarlar var gir oraya önce 1024*768 yap sonrasını hallederiz masa üzerine sağ tıklatınca ekran kartına ait programın kısayoluna girip bozduysan (örneğin: NVIDIA kontrol paneli gibi) onu söyle ona göre çözüm önerelim

Benetton
04-10-2008, 14:19   |  #5  
Yıllanmış Üye
144 mesaj
escape
Pes diyorum başka bir şey demiyorum ya kardeşim allah'tan korkun ya bir ekran ayarı içinde format atılmazki ya bu nasıl bir mantık bu nasıl bir yardımcı olma bu nasıl bir bilgi paylaşımı ya bilmiyorsanız cevap vermeyin ekran ayarını bozdum format ses çıkmıyor format arkaplan resmini değiştirecem format ayıp
Kesinlikle haklısın arkadaşım.. Ne bu böyle her şeye format.. Arkadaşım.. Monitör'den vertical-horizantal ayarlarıyla oynadıysan.. "auto" düğmen ile ayarlayabilirsin.. Bazı monitör lerde olmuyo o tuş.. O zaman manuel olarak ayarla.. Olmadı.. Masaüstündeyken.. mouse'u sağ tıkla.. özelliklere gel (ya da ekran kartının paneline) oradan ayarla.. Kolay Gelsin..

Son Düzenleme: Benetton ~ 04 Ekim 2008 14:21
sonun
03-08-2011, 21:17   |  #6  
Taze Üye
2 mesaj

selam bende nvıad dan ekran ayarlarıyla oynadım pc gerı yukleme yapamıyor ekran yazılar golgelı bulanık cogu kasmayan oyunları kasmaya başladı