Emule çalıştırdığımda bağlantım kesiliyor!!!Yardım

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
malava123
20-04-2005, 20:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Merhaba arkadaşlar uzun süredir emule programını kullanıyorumve gayette memnumdum bir sere önceye kadar.Şimdi ise emuleye bağlandığımda çok kısa süreli aralıklarla bağlantım sık sık kesiliyor. sadece internetti kullandığımda kesilme olayı olmuyor.Emulenin gökhan,emule43b-freeange ve ve emulenin kendisinide kulladım.Bu konuda sizlerin değerli bilgilerinize ihtiyacım var.Daha önce ZOOM 5554 X5 modeli modemim vardı. Arızalanıp birkaç sefer gönderip aynı hatayı vermeleri üzerine ZOOM modem 5554A X5 modeli gönderdiler.Gönderdikleri model ile benim modeli karşılaştırımısınız? Çünkü 5554A modelini internette bulamadım..Gönderdikleri model Daha mı kötü acaba? Daha önceki modemimde böyle bir problemle karşılaşmadım önce ki modemimde acaba modemden mi kaynaklanıyor?port ayarlaması yapmışım. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler...

sweetyalien
20-04-2005, 21:07   |  #2  
Yıllanmış Üye
282 mesaj

arkadaş sen askerliği jandarma olarakmı yaptın bir konuyu iki kere forum açıp yazmışın bölece daha çabuk cevap alacağını sanıyosan yanılıyorsun. sorunun hakkında bir bilgiye sahip değilim arkadaşlar en kısa sürede sana yardımcı olacaktır umarım ancak seni uyarmak istedim.

malava123
20-04-2005, 23:09   |  #3  
OP Taze Üye
12 mesaj

Arkadaşım yanlış anlamışsın beni yeni yazdığım problemin acizliğine uğradım gönderken bağlantı kesildi zannetmiştim ondandır tekerrür etmesi ve insanları yargılamak bu kadar kolay olmamalı