emule upnp ayarı hatası

muraterat7
15-10-2007, 15:34   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Şimdi burada windows sorunları tartışılıyor ne emulesi diyebilirsiniz. Ben yine bu sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum.Emule bir çok kişini bildiği bir paylaşım programı önceleri yüksek idliydim şimdi düşük id alıyorum sürekli dosya gönderiyorum ve günlük olarak sadece 1 mb indiriyorum. Emule ilk çalışma zaman sihirbazını çalıştırdım açtığım portlar emule tarafında kullanılamıyor ip sabitlemede yaptım bu portları sabitlediğim ip ye göre açtım firewall deseniz windows xp firewallde emule programının internetle bağlanmasına izin ver dedim bide virus programımın firewallu(bit defender plus 9) var burdanda emuleye izin verdim. Zaten ayarlama yaparken modemin firewallunuda kappattım daha ne yapıcam bilmiyorum halen düşük id alıyor ve bir metin dosyası bile saatler sonra veya günlerce sonra inmiyor.Hep ben mi göndericem programı siliyim mi? acaba ares falanda kullandım ama bilgisayrımdan izinsiz dosya çekimi arttı.
ve areste emule kadar çok içerik yok bir çizgi roman bile bulamıyorum emule konusun bana yardım etmenizi istiyorum. Lütfen gerçek çözümler olsun Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.......