En Etkili IP Gizleme

Atilla Sarıtaş
15-10-2010, 21:04   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

KahkahaKahkahaKahkaha

Banned
15-10-2010, 21:14   |  #27  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
688 mesaj

O BENIM OZELIM BANA SEREFSIZLIK YAPTILAR KI BEN DE BOYLE YAPTIM NE YAPTIKLARINI SNE SEN SOR NE BN SOYLIYEYIM AMA KISA BI IPUCU VEREYIM ALDATILMAK  ... ALLAHIMIN KURAMNIMIN PEYGAMBERIMIN UZERINE YEMIN EDERIM YALAN SOYLUYORSAM SUAN ODAMDAN CIKMAK NASIP OLMASIN YEMIN EDERIM  3 TANE HACKLEDIM UCUNUDE MICROSOFTTAN YAPTIM  BU ARADA KESKE DESEYDINIZ KARDESIM  BIZDE YARDIM EDERIZ VATANIMIZA MILLETIMIZE KIM KARISIYRSA ELIMIZIDEN GELEDINI YAPARIZ CAN SAGLIGI.

Turkish Developer
15-10-2010, 21:35   |  #28  
Turkish Developer avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
671 mesaj

Hayretler içerisinde okuyup , gelen şikayet bildirimlerininde haklılığı ile müdahele etme mecburiyetini duyduğum konuyu kilitliyorum.

Sınır çizgisinde olan bir konunun ulaşabileceği noktanın fazlasına erişti. Hack yöntemleri , çeşitli saldırı taktikleri , kişisel hakretler ve yaklaşımlar ve yeminler ile, konunun özünden çıkılmıştır.

Lütfen bu şekilde bilgi alışverişi ve tartışmalardan kaçınınız , eğer ısrar göstermek ve '' bu şekilde hakkımı savunuyorum - ben hack konularını tartışıyorum '' diyen arkadaşlarımız varsa , lütfen kurallarına uygun hack forumlarını tercih edip orada tartışabilirler.

Anlayışla karşılayacağınızı umut ederek, Konu Kapatılmıştır.

Saygılar.