En Etkili IP Gizleme

Kapalı Hesap (153535)
15-10-2010, 02:47   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,297 mesaj

Arkadaşlar en etkili ip gizleme hangi programlarla olabilir ya da sadece tarayıcı eklentisi yeterli olur mu?Chromeun casus modu mesela yeteri kadar gizlilik sağlıyor mu?

mcafee23 ayrılmıştır
15-10-2010, 02:53   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

Chrome'un casus modu IP gizlemez sadece girdiğin siteleri kaydetmez.
IP'yi kimden gizlemek istediğine bağlı.
Mesela ISS'dan gizleyecek ve suç işleyeceksen bunun hiçbir yolu yok.Seni isterlerse bulurlar.
Bazı kişileri bulmak istemediler ya bu ülkede hadi neyse oralara girmeyelim
Ama msn'de arkadaşlarına karşı gizlemek istiyorsan tunnel'ler IP gizleme yazılımlarının hepsi olur

Kapalı Hesap (153535)
15-10-2010, 02:58   |  #3  
OP Kapalı Hesap
2,297 mesaj

Girdiğimiz bütün internet siteleri,online oyunlar hepsi kayıt altına mı alınıyor kimliğimizi gizlemediğimiz sürece?Eğer öyleyse bu verilere neden ihtiyaç duyuluyor?Yalnızca suçları engellemek için mi?

mcafee23 ayrılmıştır
15-10-2010, 03:03   |  #4  
Yıllanmış Üye
3,717 mesaj
Alıntı: cs098701  
Girdiğimiz bütün internet siteleri,online oyunlar hepsi kayıt altına mı alınıyor kimliğimizi gizlemediğimiz sürece?Eğer öyleyse bu verilere neden ihtiyaç duyuluyor?Yalnızca suçları engellemek için mi?

Hayır tarayıcıların internet geçmişini kaydedip tutması sadece kullanıcı daha önce girdiği bir siteye tekrar girdiğinde sitede ki kullanıcı adı ve parolasını hatırlaması sitenin daha önceki görseller ve materyaller kullanılarak çabuk açılması içindir.Tamamen kişisel ve genelde Ccleaner ile sildiğiniz verilerdir.

Tek kötü tarafı silmeyi unuttuğunuzda tarayıcı geçmişine bakmayı bilen kişilerin girdiğiniz siteleri görmesi ve parolalarınızı çalabilecek olmasıdır
Ben her çıkışta silerim.

viking20
15-10-2010, 03:05   |  #5  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

en iyisi Invisible Browsing dir.

Banned
15-10-2010, 04:37   |  #6  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
688 mesaj

eger suc isliceksen git butun malzemelerinle bi internet cafeye eline de tak eldivemleri nasil olsa kista geldi varoslarda camera olmayan internet cafelerine git ve web sitrsi mi msn mi haclemek istiyorsun ya da veritabanina mi giriceksin al gir yap ve polisler yarim saatte orda olmadan ayril bu sekilde kimseyi yakalyamazlar miti en onemli ajjanlari bile

mcafee23 ayrılmıştır
15-10-2010, 12:50   |  #7  
Yıllanmış Üye
3,717 mesaj

evde bile zorlanıyor insan cafe de olurmu hiç

Atilla Sarıtaş
15-10-2010, 13:07   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj
Alıntı: stalker35ugh  
eger suc isliceksen git butun malzemelerinle bi internet cafeye eline de tak eldivemleri nasil olsa kista geldi varoslarda camera olmayan internet cafelerine git ve web sitrsi mi msn mi haclemek istiyorsun ya da veritabanina mi giriceksin al gir yap ve polisler yarim saatte orda olmadan ayril bu sekilde kimseyi yakalyamazlar miti en onemli ajjanlari
Hangi film o ?

Banned
15-10-2010, 14:05   |  #9  
Banlandı
688 mesaj

kardeşler sşz dalganızı geçin yakında bu nicki biryerlerde görürüsenizde hiç şaşırmayın gerizekalılar gibi evdemi yapıcaksınız o zaman hemen uğraşmaya başlayın benim dediğim  çok mantıklı  gerisini siz düşünün  siz evde yapın bende internet cafeden bakalım kim en çabuk  yakalnıyor anlaştık mı.

Kapalı Hesap (153535)
15-10-2010, 14:07   |  #10  
OP Kapalı Hesap
2,297 mesaj

Arkadaşlar kesinlikle kötü bir amacım yok ama insanın takip edilmesi hoşuna gitmez öyle değil mi yine de?Internette her yaptığınızın  izlendiğini bir düşünün.

Atilla Sarıtaş
15-10-2010, 14:23   |  #11  
Yıllanmış Üye
5,871 mesaj

Sana evde yap diyen kim evde yapacaksan adresde verde hiç değilse desinler adres verdi yakalandı. 

mcafee23 ayrılmıştır
15-10-2010, 14:50   |  #12  
Yıllanmış Üye
3,717 mesaj
Alıntı: stalker35ugh  
kardeşler sşz dalganızı geçin yakında bu nicki biryerlerde görürüsenizde hiç şaşırmayın gerizekalılar gibi evdemi yapıcaksınız o zaman hemen uğraşmaya başlayın benim dediğim  çok mantıklı  gerisini siz düşünün  siz evde yapın bende internet cafeden bakalım kim en çabuk  yakalnıyor anlaştık mı.
hack evde yapılır.
Çünkü kafa yorulması gereken işlerdir.Cafe de bu işlere yoğunlaşmışken çevre kontrolü yapamazsın.Cafe'nin sahibi,bir arkadaş,güvenlik kameraları veya başka biri sizi suçüstü yapabilir.
Veya büyük bir suçtan sonra hdd'yi yoketmen gerektiğinde evdekini kolay halledersin ama cafedekini biraz zor.
Tabii sizin hack'ten kastınız msn olduğu için kimse üstünde durmaz.Artık cezası olmasına rağmen sahibi bile....
Hack evde yapılır ama işi bilene.Aksi takdirde seni evden almaları en fazla 3 gün sürer

Atilla Sarıtaş
15-10-2010, 16:13   |  #13  
Yıllanmış Üye
5,871 mesaj

Hack işlerinde eğer ciddi bi işe girişiyorsan ilk başta kendini deşifre etmeme ve kendi güvenliğini sağlayacaksın. Yoksa ya ava giderken avlanırsın ya da iş esnasında pişti olursun Göz kırpma

Banned
15-10-2010, 17:24   |  #14  
Banlandı
688 mesaj

arkadaşlar haklısınız bu arada benım kastım msn olsaydı zaten şuana kadar çıktığım kim varsa msn nı hacledım o yeni başlayanların işi amacım büyük bütçeli web sitelerden kastım özellikle VATANIMA MILLETİME İSLAMA LAF EDEN KİM VARSA HACKLEMEK AMACIM SADECE BU... İNSAN İNANIRSA HERŞEYİ YAPAR ZATEN DEDİĞİM GİBİ DURUMUMDA MÜSAİT  ÇÜNKÜ EĞİTİMİNİ ALIYORUM  zaten bu iş üzerinde okuyorum ve dershaneyede başladım network hacing ve ağ güvenliği eğitimi zaten yazılım böloümündeyimde  o yüzden zor değil ondan dedim yakında bu nicki bir yerde duyarsanız şaşırmayın bu arada internet cafede kıyda köşede biryere oturucaksın yavaş yavaş kimse çakmadan yapıcaksın  hayır evde de olur ama tehlikesi daha fazla ama dediğiniz gibi hdd alıp yoketmek daha kolay bunda da haklısınız

Atilla Sarıtaş
15-10-2010, 17:52   |  #15  
Yıllanmış Üye
5,871 mesaj

Hack'in amacı farklı bişey hiçbir hacker bağıra bağıra ben hackerım demez.
Ayrıca çıktığın kişinin hesaplarını almak için hack'e gerek yok :)

MertBJK1903
15-10-2010, 18:21   |  #16  
MertBJK1903 avatarı
Yıllanmış Üye
1,020 mesaj

chıpin sonbahar downloalarında da çıkan yourhide ıp ti sanırsam çok iyi bir program tek tuşla amerika ıpi ile bağlanıyorsun yasaklı site sorunu da kalkıyor

Atilla Sarıtaş
15-10-2010, 18:32   |  #17  
Yıllanmış Üye
5,871 mesaj
Alıntı: AdRaMiTi  
Tüm yorumlarını okudum aklıma bi an iskorpitx geldi oda oyunda şifresini kaptırınca nasıl oluyor bu işler diye merak sarıp girmiş :) Ama fark var tabiki..

İnci de olsan sana Liseli derlerdi ki, velakin ben o kadar bile görmüyorum seni İlkokul eh işte belki...

1.Msn hack diye bir şey yok....  //  Senin kız arkadaşlarına yaptığın lamerlikten başka hiç bir şey DEĞİL ...
Aksini iddaa ediyorsan vericem mail adresimi yada google'da aratırsan bulursun indir indirebiliyorsun...
Bırakmazsam bu alemi en adiyim =) Hı ne diyorsun ?  Hodri meydan..  Öyle kolay mı bu işler :) Kız arkadaşını heyklemiş miş de vs vs 'de bak sen..

2.Bırakın bu lak lak işleri madem bu kadar heykırcılığa merakın var yazılım öğren..

Beğendim Katılıyorum.
Alkış Alkışlıyorum.
KahkahaEsprilere yarılıyorum. 

Son Düzenleme: Atilla Sarıtaş ~ 15 Ekim 2010 18:33
Banned
15-10-2010, 20:30   |  #18  
Banlandı
688 mesaj

ver adresini

Banned
15-10-2010, 20:31   |  #19  
Banlandı
688 mesaj

ama birakicaksin tamam mi delikanli gibi soz ver isim misim degistirme ananin babanini uzerine yemin et ve bana tam 5 gun ver  tamam.

Banned
15-10-2010, 20:44   |  #20  
Banlandı
688 mesaj

ayrica yazilim bolumunde okuyorum  universitedeyim ve de ege universitesinin ag ve hacingk uzmanligi dershanesine de  gdyrm fazla hafife alma derim cunku cok saglamiz ve de bulasma  yukarda da yazdigim gibi yurdumun hicbir insanina zara vermek istemyrm tek yabancilar hedefim ama zorluyosun...

Banned
15-10-2010, 20:46   |  #21  
Banlandı
688 mesaj

serefsizlik yapma lan got hakaret ediyorsun sustum 1 yaptin yine sustum bak klavye artistiligi yapma bana tanimysun

Banned
15-10-2010, 20:56   |  #22  
Banlandı
688 mesaj

hacerim diye gecinmiyorum yanlisin var sen oyle dedin yazdigim yazilarda da hacerim diye bir ifade de yok sanirim tabi senden supheliyim olmayani yapyn ya neyse ayirca sadece egitimimi yazdim eger buna artistlik diyorsan aynisini sende yapmissin BILGE ADAMMIS :D bu ne simdi ben de mi sana diyim hacerim diye uzamnsin diye artistlik yapma boylemi diym... paronayaksin haberin  yok butun gun baba parais ye calisma evde ekmek elden su golden pcnini basinda otur sen tamam mi

Banned
15-10-2010, 20:59   |  #23  
Banlandı
688 mesaj

tama mi abim boyle devam et ben sana hayat vurunca gorucem :D mail mi s microsft mus bilmem neymis o zaman gorurusun ama ben ne dedim:::: ALLAHIMA ISLAMA KURANA VATANIMA MILLETIME LAF EDEN KIM OLURSA HACKLICEM DEDIM SENIN BURDA DEMEN GEREKIYOR KI NE GUZEL DUSUNYN KARDESIM BIZDE SANA YARDIM EDERIZ DEMEKKI BU KADAR ACIZ SEVYN VATANINI DININI DIYECEGIM BU KADAR FAZLA DALASADA GIRMCM ELIMDEN GELENI DE YAPICAM...

ADEM-KAYA
15-10-2010, 21:00   |  #24  
ADEM-KAYA avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
12,271 mesaj

Hackle ben de destek veriyorum.

Buradaki program ile birçok MSN hacklenebiliyor.
Gayet sağlam çalışıyor.

Hadi kolay gelsin.

Banned
15-10-2010, 21:03   |  #25  
Banlandı
688 mesaj

Yazik be siz vataninizi milletinizi dininizi sevmiyormusunuz ben diyorum ki islama vatana millete laf eden olursa hacklicem  siz nereye cektiniz beni hackleyemezssin VALLAHA DA BILLADAHADA COCUKLA UGRASIYZ HADI EYV