En iyi 30 oyun telefonu!

CHIP Online
05-02-2013, 01:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Eğer cep telefonunuzda en son oyunları oynamak istiyorsanız; işte en iyi 30 alternatif...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/en-iyi-30-oyun-telefonu_38080.html

Resimlerle: En iyi 30 oyun telefonu!

Oyun oynamaya uygun olması için bir akıllı telefonda güçlü bir işlemci, yeterli hafıza ve büyük bir dokunmatik ekran bulunması gerekiyor. Akıllı telefon üreticileri oyunların önemini fark ettikçe bu tür telefonların sayısı da artıyor. Elbette telefonların oyun kapasitesi arttıkça daha gelişmiş oyunlar piyasaya çıkıyor. Böylece kullanıcılar otobüsün gelmesini beklerken son sürat yarışabiliyor ya da öğle arasında bölüm sonu canavarını devirebiliyor.


3 boyutlu oyunların heyecan verici dünyasına dalmak isteyenleri, günümüz oyunları için gerekli sistem özelliklerine sahip telefonları bir araya getirdiğimiz galerimize göz atmaya davet ediyoruz. Bir akıllı telefonun günümüz 3 boyutlu oyunların altından kalkabilmesi için en az 1 GHz hızında çift çekirdekli işlemciye ve en az 768 MB RAM'e ihtiyacı var. Oyunlardan tam zevk alabilmek için en az 4 inçlik dokunmatik bir ekran şart.


&lt;span style="text-decoration: underline;">Bu gereksinimleri karşılayabilen, piyasada bulabileceğiniz en iyi 30 telefon modelini bir araya getirdik. Hepsi galerimizde... Tıklayın...</span>

Tüm Konu: En iyi 30 oyun telefonu!

Resimlerle: En iyi 30 oyun telefonu!

Kaynak: www.chip.com.tr