En iyi alışveriş siteleri

kaslan1001
20-04-2013, 10:44   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
4 mesaj

Hangi alışveriş sitelerine güven daha fazla... Ben şahsen Anonim şirket olan sitelere daha fazla güveniyorum.Bir anket yapıyorum sizinde duygu ve düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum arkadaşlar,bir alışveriş sitesinde sizler ne görmek istersiniz.

Benim sıralamam

lordsenyor
21-04-2013, 08:22   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

aralgame.com

mimari
30-04-2013, 14:34   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

Böyle bir liste hazırladığınız ve herkese yorum yapma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Online alışveriş siteleri çoğaldıkça güvenlik konusu çok daha önemli oluyor ve herkesin bilgilerini paylaşması çok daha kıymetli hale geliyor.

Bu sitelerin hepsinden farklı olarak hırdavat,ankastre,evye,kilit,kapı kolu,mobilya aksesuarı gibi ürünlerin satıldığı www.hirdavatfirsati.com online satış sitesini de gezmenizi bir tavsiye ederim. Bu ürünler herkese her gün gereken değil ama mutlaka bir gün gerekecek olan ürünler ve ancak yapı marketlerde bulunuyor, onlarda da çok pahalı oluyor. Ben sürekli alışveriş yapıyorum ve hiçbir sorun yaşamıyorum. Bence aklınızda bulunsun nasılsa bir gün lazım olur.

Bunun dışında kartuş ve yazıcı aldığım bir site vardı, adını hatırlayınca onu da yazarım. Bilindik siteler haricinde böyle tanınmadık siteleri paylaşırsak daha ucuza alışveriş yapma fırsatını buluruz. İyi günler dilerim herkese.

eticaretkazanclari
30-05-2013, 18:12   |  #4  
eticaretkazanclari avatarı
Taze Üye
2 mesaj

BENİM FAVORİLERİM
www.mudo.com.tr 
www.trendyol.com 
www.darty.com.tr
www.cikolatasepeti.com
www.erospirlanta.com 
www.modanisa.com  
xmarket.com.tr  
mecrea.com

mrfunky
11-06-2013, 16:45   |  #5  
Üye
60 mesaj

Paylaşım için teşekkür ediyorum, en iyi alışveriş sitesi derken aslında birçok kriteri göz önünde bulundurmak lazım, müşteri hizmetinden tutun, web sitesinin  görünümüne, ödeme yöntemi seçeneklerinden ,ürün teslimi hızına kadar.Onun için herkesin önceliği farklı olduğundan bir sıralama yapmak zor.Ama şunu belirtmek isterim ki benim için en önemlisi, ilk defa alışveriş yapacağım bir siteden kredi kartı yerine farklı ödeme seçenekleriyle ödeme yapabilmek (kapıda ödeme yoksa). Mesela ben internette ödeme yaparken ön ödemeli paysafecard ile ödeme yapmayı tercih ediyorum, gerek kişisel gerekse kredi kartı bilgilerimi daha önceden bilmediğim sitelerle paylaşmamak için.Bunun dışında benim için online alışveriş sitelerindeki en önemli kritelerden biri de ücretsiz geri gönderme opsiyonunun bulunması,aldığınız ürünü beğenmemeniz durumunda.

worldersin
05-08-2013, 16:57   |  #6  
Taze Üye
1 mesaj

ben   www.worldersin.com tavsiye  edrim  

cok kullanıslı  ve   ayrıca  yuzlerce  çesit  urun  bulumakta

srderm
07-08-2013, 09:20   |  #7  
Taze Üye
14 mesaj

http://ucuzinternetalisverissiteleri.blogspot.com indirimde ve kampanyadaki internet sitelerini tanıyor. tavsiye ederim..

kitapokuru
31-08-2013, 17:24   |  #8  
Taze Üye
9 mesaj

Tek alışverişimi kitap almak için yapıyorum internetten benim favorimde www.kitapas.com

hanedartuncay
01-09-2013, 14:11   |  #9  
Taze Üye
2 mesaj

dostum tum alısverıs sıtelerı guvenılırdır ınternet uzerınden alısverıs fızıkı magazadan daha guvenılırdır uzak mesafelı satıs sozlesmesını alısverıs yapan arkadaslar okusun ne yazıyo uyuyorsa alsın uymassa almasın bu devırde kımse kımseyı dolandıramaz boyle bırsey yok benımde bır sıtem var bılınen tanınan markalı sıtelerden dah hızlı urun teslımı tum urunlerımızdede ucretsız kargo yapıyoruz boyle on yargılı konustukca kucuk esnafı bıtırıyorsunuz bence yanlıs yapıyorsunuz bu reklamdan ne kadar aldınız bılmıyorum ama reklam farklıdır bazılarının hakkını yemek farklı umarım benı anlamıstırsınız ....... 

Tuncay HANEDAR 

modalobisi.com 

bluviaggiatore
01-09-2013, 21:03   |  #10  
Üye
Teşekkür Sayısı: 5
81 mesaj

Tüm bu sitelerin fiyatlarını ve ürünlerini kıyaslayan www.upucuza.com

kitapokuru
06-09-2013, 09:22   |  #11  
Taze Üye
9 mesaj

Kapıda ödeme seçeneği şart bence. Herkes kredi kartı kullanmıyor. Hatta kredikartı kullananlarda internetten alışveriş yapmaya korkuyor :)

hanedartuncay
19-09-2013, 10:33   |  #12  
Taze Üye
2 mesaj

aynen kredi kartı kullanıcılaRI korkuyor ama bence korkmamaları lazım tamamen guvenılır fızıkı magazada kredı kartı bılgılerını kaptırmak an meselesı ama e ticarette hıcbır kullanıcının kart bılgılerı kayıt alınmaz buna kımsenınde hakkı yoktur !! ınternetten kart bılgılerınızı nasıl kaptırırsınız ...:

örn: bır alısverıs sıtesınde gezınıyorsunuz ve bırden bıre karsınıza bır pencere cıktı ve burda galaxy s3 500 tl hemen al yazıyor .... dıkkat!! hemen al sekmesı aslında ıcınde bır url barındırır sız tıkladıgınızda baska bır sıteye yonlendırılsınız fakat url kısmında hala alısverıs sıtesının adresı yazılıdır ama sız farkında olmadan farklı sıtede olursunuz burada kart bılgılerınız ıstenır fakat karsınızda bır sanal pos yerıne spam dosyası bulundugunu unutmayın kart bılgılerınızı buraya yazmaya basladıgınızda sıze bu spam dosyasını gonderen kullanıcı gormeye baslar ve dolayısıyla kart bılgılerınızı kaptırmıs olursunuz ... umarım katkım olmustur.. 

modalobisi.com 

Tuncay HANEDAR

.

cemildiyar
25-09-2013, 19:04   |  #13  
Taze Üye
3 mesaj

merhabalar www.arcesdtm.com dan alışveriş yaptın aynı gün kargo yapıldı 2 içerisinde teslim edildi,en günevinirlir sitelerden çok teşekkür ederim site sahiplerine

aekaya07
27-09-2013, 14:12   |  #14  
Taze Üye
5 mesaj

En güvenilir ve ucuz alışveriş sitelerini www.modagiyimalisverissiteleri.blogspot.com sitesinde anlatılıyor, buraya da bakmanızı tavsiye ederim.

betthy
06-10-2013, 12:39   |  #15  
Taze Üye
1 mesaj

ben arayıp da bulamadığım bir çok teknoloji ürününü www.ticaretgroup.com sitesinde bulabiliyorum.Ürünler stoklarında mevcut,siteleri güncel,ne sattıklaırını bilen bir teknoloji firması.Yani, sadece al-sat tarzı çalışan e-ticaret firması değil.Zaten ürün ayrıntıları da herkesin anlayabileceği bir dille ürünlerin barındıkları teknoloji de ve kullanıcıya sağladığı faydalar anlatılıyor.Satın aldıktan sonra e-mail ile teknik destek ve bilgi alabiliyorsunuz.Ürünler 2 yıl garantili ve teknik servisleri de var.Sipariş verdiğinizde ürünler hızlı bir şekilde ve sorunsuz olarak geliyor.İthalat yapan bir firma da olduğu için sattığı ürünleri tanıyan ve bilen bir firma

mytekno
23-10-2013, 17:48   |  #16  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
42 mesaj

mytekno.com da şu an bilgisayar, dizüstü ve tabletlerde büyük bir indirim var, incelemenizi öneririm.

GhotSword
24-10-2013, 18:32   |  #17  
Taze Üye
2 mesaj

Herşey bir kenara https://www.evalemi.com sadece yeni ev düzenleri icin degil a'dan z'ye her yasa her tarza ve her hanima hitab eden güvenilir bir siterdir.

GhotSword
12-11-2013, 15:59   |  #18  
Taze Üye
2 mesaj

Korkmazın tüm ürünlerinde Tam 50% varan indirim hemen üye olanlarada 10 tl indirim çeki var. . https://www.evalemi.com

zenep
04-12-2013, 11:57   |  #19  
Taze Üye
5 mesaj

https://www.markalardan.com Mrb Arkadaşlar Tavsiye EDerim

Son Düzenleme: zenep ~ 22 Şubat 2014 11:10
zenep
16-12-2013, 16:15   |  #20  
Taze Üye
5 mesaj

İnternet, alışverişinde şimdi trend değişti ev ve mutfak gereçlerinde marka ürünler uygun fiyat hızlı kargo ve peşin fiyatına takstit seçenekleriyle artık Türkiye'nin en marka online alışveriş merkezi

https://www.markalardan.com

szrcrk
07-01-2014, 17:04   |  #21  
Taze Üye
1 mesaj

ben www.herguneozel.com tavsiye ederim 

Kozmetik şirketidir Güvenilir bir sitedir, %100 para iade yapıyorlar kapıda ödeme ve kredi kartı ödeme seçenekleri vardır müşterilerle ilgileniyorlar herkese tavsiye ederim..

zenep
09-01-2014, 15:07   |  #22  
Taze Üye
5 mesaj

https://www.markalardan.com Arkadaşlar Tavsiye ederim en iyi alışveriş sitesi ve Kargo bazı ürünlerde bedava ve güvenilir ...

delpiero85
03-02-2014, 04:35   |  #23  
Taze Üye
6 mesaj

Benim favorim EĞİN ELEKTRONİK ;   http://eginelektronik.com

5 gün evvel Kredi kartıyla ihtiyacım olan bir elektronik devre ve entegre almıştım. Müşteri hizmetlerine mail attığım da çok çabuk geri dönüşler oldu. Yaklaşık 1 gün sonra da kargoyla siparişim elime ulaştı. Ben şahsen memnun kaldım. Havale ile satın alma seçeneği de mevcut. En çok hoşuma giden de web sitelerinin sade ve kullanışlı olmasıydı. Söz konusu olan Elektronikse ; mutlaka bir göz atılmalı derim.

huff
03-02-2014, 06:00   |  #24  
huff avatarı
Yıllanmış Üye
255 mesaj

Ben kapıda ödeme seçeneği olan online alışveriş sitelerini seçerdim çünkü malum herkesin kredi kartı yok.

cestivar
07-03-2014, 12:14   |  #25  
Taze Üye
8 mesaj

Merhaba Bencewww.cesitvar.comen uygun fiyatlı alışveriş sitesi Ben denedim güvenle alışveriş yapılabilir.Çok hızlı kargoluyorlar.Sorularınıza hemen yanıt alabiliyorsunuz.Telefonları var muhattab bulabiliyorsunuz.Kredi kartı havale,paypal ,kapıda ödeme gibi bir çok ödeme yöntemi bulunuyor .denemenizi tavsiye ederim