en iyi android tarayıcı

hasanhusew
15-10-2012, 22:09   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

ankadaslar mrb ben android li bir samsung telefon kullanıyorum bu telefon icin iyi bir tarayıcı kullanmak istiorum en iyi tarayıcı hangisidr acaba ben uc browser le maxthon browser arasında kaldım bana yardımcı olurmusunuz

Banned
16-10-2012, 04:25   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 23
939 mesaj

Opera'yı öneririm ama Android'de ne iyi ki o iyi olsun. *LOL*

BekleGeliyorum
16-10-2012, 06:55   |  #3  
Yıllanmış Üye
581 mesaj
Alıntı: Greatness  
Opera'yı öneririm ama Android'de ne iyi ki o iyi olsun. *LOL*

Bu sitede bloklama şart Apple fanı değil ve yazdığı mesajların uyumsuzluğu ne ilginç değil mi[alıntı=""]Dünya'da safari gibi bir tarayıcı yok maalesef. Safari'den sonra hiç bir tarayıcı beni memnun etmedi 2006 yılından beri. Not: Apple fanı değilim. 

[alıntı=""] Apple gibi bir şirket bunuda halledecektir. Dünya'da Apple gibi bir şirket var mı allah aşkına ? ama bu yaptıkları saçma olmuş. Apple fanı değilim.
[alıntı=""]Daha yeni mi geldi ? 3 aydır oynuyorum acayip zevkli bir oyun hatta her gün oynardım. Acayip zevkli şiddetle öneriyorum ama Android'e yapmak büyük sorun Google Apple gibi başarıllı bir şirket değil tabiki. Not: Apple fanı değilim. 
[alıntı=""] iPhone 6 hayallerimizin ötesinde bir şey olacak. Apple fanı değilim ama gerçekten büyük bir şey olacak.
[alıntı=""]Olsun o kadar. Sonuçta bir fotograf makinesi değil. İlerde halledilir bu sorun. Apple daha iyisini yapar belki. Not: Apple fanı değilim. 
[alıntı=""] Kesinlikle. Zaten Samsung ne zaman doğru bir telefon yapmayı becerdi ki ? Apple sayesin de adamlar telefonun ne olduğunu öğrendi.
[alıntı=""] Olsun o kadar çok iyi yapmış. Apple ne yapsa haklıdır.
[alıntı=""]Harika bir avatar. iPhone 5'in kutusu. Eşsiz. 
[alıntı=""] Bu sorunun iPhone ile ne alakası var ? Passaportunuza işleteceksiniz ya da birinden rica edip o işletecek.
[alıntı=""]Bilmem. Ben bu ürünü tavsiye ediyorum genelde kardeşimde var bu ürün ve gayet iyi. 4S kardeşim de var ve şarjı inanılmaz bir şekilde bitiyor o yüzden böyle şeyler artık olmazsa olmaz oldu. [alıntı=""]Windows kullananlara acıyorum. [alıntı=""]incorrect. Netbook tarzı bir şey kullansam Macbook air kullanırım ama netbook lara gerek yok artık iPad'den sonra.  [alıntı=""]2 senedir iOS'da var daha yeni geliyor Android'e işte aradaki dark. Long live Apple, Long live Apple, Long live Apple. [alıntı=""]@03 Eki 2012 11:47 Hallederler merak etmeyin. Apple gibi bir bir şirket mi bunu halledemeyecek ? [alıntı=""] S3 ne yahu ? 10 para etmez. Ele tutamazsın edemezsin. iPhone'a yaklaşamaz bile.[alıntı=""]Nerde gözünü sevdiğimin Safarisi. Microsoft'da her şey sorun. [alıntı=""] iPhone 5 tabiki. S3'den çok daha hızlı ve ele oturuyor. Mesale S3'ü tek elle kontrol etmeniz bazen çok zor olablliyor. iOS 6 gibi iyi bir işletim sistemi var. iPhone 5 kesinlikle.[alıntı=""]@03 Eki 2012 03:48 Android çi olduğunuz için ne olduğunu bilmezsiniz ama söyliyim bir video da ya da bir metin de acayip işinize yarıyor. Zaten hep böyle dendi ona ne gerek vardı buna ne gerek vardı. Sayalım o zaman yerimizde. [alıntı=""]Nerde mac os x deki rahatlik ve kolaylik bir de windows eziyeti var. [alıntı=""]@02 Eki 2012 17:02 Android'in maalesef hepsi farklı cihazlar olduğu ve korsan kullanım olduğu için yapımcılar ona bir şey yapmaya yanaşmıyor. O yüzden iOS bu konu da her zaman öncü olacaktır. [alıntı=""] iPad'i hiç bir tablet alt edemez çünkü iPad gibi bir tablet daha yok. Hangi tablet iPad kadar stabilize, compact ve yüksek çözünürlük veriyor.[alıntı=""] Apple'ın kimbilir daha ne rekorları vardır. MS'e gelene kadar.[alıntı=""]Başka bir şey demesini beklemiyorduk zaten ama Bill Gates elini eteğini çekti zaten bu işlerden yani fazla umursayacağını zannetmiyorum. [alıntı=""] Apple gururlu bir şirketdir Samsung'un aksine o yüzden bir şeyleri ihmal etmez. Samsung'da iyi bir şirket ama isimine leke sürüp sürmemek konusunda pek fazla takıntısı yok. Apple gibi bir şirket yok maalesef dünya üzerinde. not: Apple fanı değilim.[alıntı=""] iMac ilgi çekici ama yeni tasarım a gidilmemesi insanları üzüyor. iPhone 5 ise tam tasarladığımız gibi oldu diğer ürünler maalesef çokta cezbedici değil. Not: Apple fanı değilim.[alıntı=""]iPhone her yerde olduğu gibi bu konuda da lider. [alıntı=""] Görüntü çözünürlüğü HD değil. iPad çözünürlüğü ve sistemi nerede. Not: Apple fanı değilim.[alıntı=""] Geçer tabi. Daha telefon gelmeden eleştiri yağdırılıyor ama iyi bir telefon olacağı kesin gibi. 3GS'den 4'e geçiş gibi bir fark olmadı ama 5,6'ye geçildiği zaman Apple düşmanları bile vay be diyecek.[alıntı=""]Android'e mahkum olmaktan iyidir ama. [alıntı=""] *LMAO* Arkadaşlar yapmayın Allah aşkına. Hangi laptop şuan Macbook Pro ile kapışabilir ? Sırf retina display için bile önde bir laptop. Yeni arkasında bakıp ta Mac almıyoruz ama neyse bir önemi yok.[alıntı=""] Amin, amin. Samsung en sevmediğim firmalar arasındadır kesinlikle katılıyorum. jailbreka konusunda katılmıyorum ama yani sonuçta uygulama 1 ya da 2 $'dan ne olacak.Apple fanı olsan demek neler yazacaktın yazık valla.

Banned
16-10-2012, 23:11   |  #4  
Banlandı
939 mesaj

Peki niye undefined yazıyor Greatness yerine ? Neyse sorun değil zaten bunları ben yazdım inkar etmiyorum.  Ayrıca Opera web browser i önerdim gelipte Apple cılık yapmadım ki.

BekleGeliyorum
16-10-2012, 23:35   |  #5  
Yıllanmış Üye
581 mesaj
Alıntı: Greatness  
Peki niye undefined yazıyor Greatness yerine ? Neyse sorun değil zaten bunları ben yazdım inkar etmiyorum.  Ayrıca Opera web browser i önerdim gelipte Apple cılık yapmadım ki.

Konu dışı alıntı yaptığım için tanımsız olarak başlık atıyor otomatik olarak.

hasanhusew
18-10-2012, 18:23   |  #6  
OP Taze Üye
19 mesaj

arkadaşlar onu bunu bırakın telefonum düşük özellikli bir telefon onun için hızlı ve iyi bir tarayıcı istiyorum bana kesin bi cevap veri

BekleGeliyorum
22-10-2012, 19:14   |  #7  
Yıllanmış Üye
581 mesaj

Opera mini gayet hafif veya Maxthon kullanabilirsin.

joezeybek
25-11-2013, 01:31   |  #8  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
23 mesaj

Maxthon indir bulutu var:)  ama 4.0.2000  surumunu indir guncellwmmme asla ayarlardan kapat onu cok iyi tarayici pcne de indor mis gibi ozellikleri kesfet kesfet bitmiyo

sosyalli
07-12-2013, 22:24   |  #9  
Yıllanmış Üye
516 mesaj

chrome ındır

faust1977
29-12-2013, 22:52   |  #10  
Taze Üye
1 mesaj

bu konu ile ilgili güzel bir yazı var bakabilirsin