En İyi Ebeveyn (Filtreleme) Programı..?

LENO7
07-04-2012, 21:36   |  #1  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
2,019 mesaj

Bir prgram arıyorum..Yazdığım siteleri ve benzerlerini yasaklasın..Birde programı pasif yaptığımda  gene otomatik yada başka şekilde etkin olsun..Böyle bir prgram varmıdır..yada bildiğiniz daha iyi bir filtreleme programları..

Ne yazıkki insanlar bildiğimiz gibi değil..İnterneti ne zaman bulurlarsa sürekli +18 sitelere giriyor..Benim küçük kardeşlerim var onlara laptopumu derslerine çalışmaları için veriyorum ama internet geçmişine baktığımda oyun oynadıklarını görüyorum..Bunları engellemem için böyle bir programa ihtiyacım var..Teşekkürler..

serkanizm
07-04-2012, 21:52   |  #2  
serkanizm avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
130 mesaj

yassak diye bir program biliyorum yasaklanan siteye giriş imkansız ama tek dez avantak lisans sorunu onuda craclaya bilirsin googleye yassak diye yaz çıkar yada eset smart secrty n güvenlik ayarlarında zaten bir ebebyn denetimi mevcut

Gürkan
08-04-2012, 15:18   |  #3  
Gürkan avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
403 mesaj

Bu programın üzerinde istediğiniz ayarlamaları yaparak kardeşlerinizi istemediğiniz tüm uygulamalardan ve sitelerden koruyabilirsiniz..

Program Türkçe ve ücretsizdir: https://onlinefamily.norton.com/familysafety/features.fs

LENO7
08-04-2012, 21:05   |  #4  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
2,019 mesaj

öneri için tşk..Gürkan'ın verdiği program iyi oldu..

yildiz44
25-10-2013, 08:43   |  #5  
yildiz44 avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

Program internette bulunan içeriği 60 ana kategori altında topluyor. İçinde silah, seks, uyuşturucu gibi konular olan kategoriler 15 milyon web sitesi göz önünde bulundurularak hazırlanmış. İhtiyacınıza ve isteğinize göre bu kategorilerde bulunan sitelere izin verebilir veya yasaklayabilirsiniz. Programın servis tabanlı veritabanı hergün gelen geri dönüşlere göre güncellenerek internetteki her türlü yeni tehlikeye karşı hazır hale geliyor. Güncellemeyle ilgili tüm işlemi kendisi yapan program sizi tekrar yükleme yapmaktan kurtardığı gibi bilgisayarınızda bir kasılma da meydana getirmiyor. Statik bir yazılımın takip edemeyeceği değişiklikler programın yapay zekası sayesinde takip edilerek çocuklar güncel tehlikelerden korunuyor. 

Programı etkili kullanarak istenmeyen reklam ve programlardan da kurtulabilirsiniz. Doğru filtrelemeler uygulayarak hem ailenizi hem de kendinizi internetin görünmeyen tehlikelerinden koruyabilirsiniz. 
Önemli! Program ücretsiz olmasına rağmen lisans istemektedir. İsim ve mailinizi bu sayfaya bırakarak çok kısa süre içinde e-postanıza gönderilen lisans ile programı aktive edebilirsiniz. Lisans ücretsizdir. 

İndirme linkini ve ayrıntıları, bloğumda inceleyebilirsiniz. 

http://gizemdefteri.blogspot.com/ 
[/url]

Paylaş [url=http://twitter.com/home?status=%DDnternet%20filtre%20Program%C4%B1%20k9%20web%20protection%20http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=83011857] 

black_flood
25-10-2013, 21:12   |  #6  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

antivirüs programlarının % 90' ı zaten bu yeteneklere sahip kaspersky i.s ve panda antivirüsün webfiltreleri bu konuda çok ama çok iyi pandanin web filtresi ktunnel vb kaçak girişimlerede müdahale edebiliyor kaspersky kısmen müdahale ediyor bazen kaçırıyor vpn desteğinede sahip pandanın web filtresi free olan cloud panda security yazılımını deneyerek yapabilirsin işlemi ücretsiz olarak.

a_bicer
09-01-2015, 16:55   |  #7  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

www.ebeveyntakip.com da bulunan mobil ebeveyn denetim takip ve kontrol uygulamasınıda incelemenizi öneririm. İllegal kullanıma izin vermeyen yazılım en başta göz dolduruyor. Beta kullanıcısı olduğum için şuraya yazıyorum aile denetim takip ve kontrol uygulamasında dünya çapında yükselecek. Uygulama içeriğinde çocuklarınız haricinde bağımlı diye adlandırdıkları engelli, özürlü , yaşlı ve hastaların takibi de mümkün hale getirilmiş ve en iyi tarafı mobil saatlerde en azından benim kullandığım ön gösterim versiyonu için şunu söyleyebilirim çocuğunuzun değişen alışkanlıklarına kadar her şeyi raporlayabiliyor. ve tamamiyle yasal çerçevede bunu yapıyor.

özellikle benim gibi banka personeli kardeşlerime öneriyorum...