En iyi ve en hesaplı 9 akıllı cep!

CHIP Online
21-05-2014, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Uygun fiyatlı bir telefon aradınız ancak kafanız karıştı... Bir de bizim listemize göz atın!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/en- ... illi-cep_47201.html

Resimlerle: İşte 299 dolarlık "kusursuz cep" OnePlus One!

Son zamanlarda piyasadaki en üst düzey telefonların sayısında önemli bir artış yaşandı. Bildiğiniz gibi akıllı cepler, artık konuşmak ve SMS göndermekten çok daha fazlasını yapıyorlar. Donanımsal ve yazılımsal alandaki yenilikler ise Samsung Galaxy S5, HTC One M8, iPhone 5S gibi telefonların manşetlerden düşmesini engelliyor. Peki bir yerlerde hala uygun fiyatlı, ancak yeterince iyi telefonlar satılıyor mu?


Cevap evet! İşte paranızın karşılığını tam olarak verecek, piyasada bulabileceğiniz, 1.000 TL ve altındaki en iyi ve en hesaplı 9 telefon.


9. Vodafone Blade V


Fiyatı: 490 TL


Blade V, 4 inç ekran, 1.2GHz dört çekirdekli işlemci, 5MP arka kamera ve Android Jelly Bean işletim sistemiyle kağıt üzerinde güçlü görünüyor. Pratikte ise inanılmaz bir performans beklemenizi tavsiye etmiyoruz. Ancak Blade V, bu uygun fiyata satın almaya değecek cepler arasında.


8. HTC One SV


Fiyatı: 699 TL


4.3 inç ekran, 1.2GHz çift çekirdekli işlemci, 1GB RAM, 8GB depolama alanı, 5MP kamera ve Android Jelly Bean gibi özelliklerle donatılmış One SV, hoş bir tasarımla geliyor. Pil ömrü iyi, internette gezinti ise oldukça hızlı.


Tüm Konu: En iyi ve en hesaplı 9 akıllı cep!

Resimlerle: İşte 299 dolarlık "kusursuz cep" OnePlus One!

Kaynak: www.chip.com.tr