En sevdiğiniz futbolcu?

rroonnaallddoo
08-09-2007, 15:06   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
161 mesaj

blackhawkmilan31  demişsinki c.ronaldoyu niye severler.onu izlemek büyük bir zevk.hem takımına çok faydalı hem de seyircilere süper bir şov izletiyo.hem çok hızlı,çok kıvrak hemde çok teknik.kolaylıkla adam geçebiliyor.uzaktan çok iyi şut atıyor.bazen kafa golleri de atıyor.adamda bütün yetenekler var.bence bu saydıklarım yeterli çok sevilmesi için...

ExCeLLiuM
08-09-2007, 17:55   |  #27  
ExCeLLiuM avatarı
Yıllanmış Üye
1,149 mesaj
Borga-X
Haftasonları bızım evde H.Şüküre herturlu kufur ve tazvrat tarafımdan ıtına ile yapılır.
Sağolasın, ben o zaman küfretmeyeyim. Benim yerime günahları sen ol. Anlaştık dimi? :)

Hakan şükürün saygnlığına efendiliğine bişey dediğim yok. Tamam o kadar gol atmak büyük başarıdır. Ancak inatla Hakan Şükür'ün oynatılmasına karşıyım. Buradaki inat belkide zorlama da olabilir kimi çevreler tarafından.

Eğer ceza sahasına havadan orta kesemiyorsan, ya da rakib defansın savunma adamları hem uzun hemde etkiliyse, Hakan Şükür hiç bişey yapamaz. Yapamıyorda, hepimiz görüyoruz. Takım 10 kişi, oynuyor resmen bu durumda.

Mili takımda oynatılmaması gerekir görüşümün 2. sebebi ise yaşı. Bir oyuncu istisnalar hariç en verimli yaşı 29 dur. 30 dan sonra artık emekliliği düşünmelidir. 32 den sorna ise futbol hayatını bitirmelidir. Kaleceiler ve istisnai futbolcular hariç tabi. Ancak bu istisnai futbolcular içinde Hakan Şükür yer almıyor.

Son Düzenleme: ExCeLLiuM ~ 08 Eylül 2007 17:55
blackhawkmilan31
08-09-2007, 19:27   |  #28  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,472 mesaj
rroonnaallddoo
blackhawkmilan31  demişsinki c.ronaldoyu niye severler.onu izlemek büyük bir zevk.hem takımına çok faydalı hem de seyircilere süper bir şov izletiyo.hem çok hızlı,çok kıvrak hemde çok teknik.kolaylıkla adam geçebiliyor.uzaktan çok iyi şut atıyor.bazen kafa golleri de atıyor.adamda bütün yetenekler var.bence bu saydıklarım yeterli çok sevilmesi için...
Ya bıraksana yetenek olmadığını söyleyen kim ? Daha takıma katkısı tam dokunmayan bir oyuncu.Düz yolda hareket yapmayı düşünüyor.Daha 40 fırın ekmek yemesi lazım.C.Ronaldo iyi bir oyuncu olabilir ama bencil bir oyuncu.Teke tekte işe yarıyor sadece.

Sen sevebilirsin ama ben onun oyununda sadece yaptığı çalımlardan hoşlanıyorum.Maçın kaderini değiştirecek pek birşey yapmıyor.Belki de yanlış mevkide oynatıldığındandır.

Son Düzenleme: blackhawkmilan31 ~ 08 Eylül 2007 19:30
rroonnaallddoo
09-09-2007, 10:53   |  #29  
Yıllanmış Üye
161 mesaj
blackhawkmilan31
rroonnaallddoo
Ya bıraksana yetenek olmadığını söyleyen kim ? Daha takıma katkısı tam dokunmayan bir oyuncu.Düz yolda hareket yapmayı düşünüyor.Daha 40 fırın ekmek yemesi lazım.C.Ronaldo iyi bir oyuncu olabilir ama bencil bir oyuncu.Teke tekte işe yarıyor sadece.

Sen sevebilirsin ama ben onun oyununda sadece yaptığı çalımlardan hoşlanıyorum.Maçın kaderini değiştirecek pek birşey yapmıyor.Belki de yanlış mevkide oynatıldığındandır.

nasıl maçın kaderini değiştirecek birşey yapmıyor.geçen sene neredeyse tek başına manuyu premier ligde şampiyon yaptı.orta saha oynamasına karşın az daha gol kralı oluyordu.tabi bir de neredeyse attığı goller kadar asist de yaptı.zaten ingilterede yılın futbolcusuda o seçildi.daha ne yapsın ki!!!

brkkartal
09-09-2007, 21:23   |  #30  
Yeni Üye
46 mesaj

sergen yalçın(yeri bjk'de hala doldurulamayan tek adam) & pascal nouma & rico paşa

scream1015
11-09-2007, 16:52   |  #31  
Yıllanmış Üye
242 mesaj

Quaresma,Roberto Carlos,stpeiha Appiah   ve tabiki Ronaldinho

erdem187
11-09-2007, 17:04   |  #32  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,334 mesaj

c.ronaldo yu çok sewiyorum;)

KusTaH
13-09-2007, 20:14   |  #33  
Yıllanmış Üye
131 mesaj

hami mandıralıyı çok seviyorum

Dj_Eğri
16-09-2007, 21:02   |  #34  
Yıllanmış Üye
381 mesaj

abi  C.Ronaldo  ya     bencil diosunuz ama  şampiyonlar liginin  en çok asist yapan oyuncusu

rroonnaallddoo
16-09-2007, 22:28   |  #35  
Yıllanmış Üye
161 mesaj

çalım atıyor ya.o millete bencillik geliyor.bence ronaldo kaka ile kıyaslanmıyacak kadar daha iyi ondan...bana göre dünyanın en iyi oyuncusudur.

omer_6134
05-10-2007, 08:55   |  #36  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj

c.ronaldo,ronaldınho,zidane,messi,henry,ibrahimoviç,kaka,beckham