erepublik online strateji oyunu

sitare38
19-01-2011, 21:33   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2011

Fazla uzatmamaya çalışacağım arkadaşlar. Bu oyunda biz türkler olarak diğer ülke vatandaşlarına karşı mücadele veriyoruz.Son günlerde hem Bulgaristan'a hemde Yunanistan'a karşı ülkemizi savunmaya çalışıyoruz.Fakat Kıbrıs'ı Yunanlılar'a kaptırdık.Marmara'yıda bulgarlara kaptırmıştık fakat dün gece operasyonuyla zorda olsa tekrar fethetmeyi başardık.Şuan Bulgaristan'a karşı taarruz hareketimiz devam ediyor fakat bi taraftanda yunanlılara direnmemiz gerek. İşte bu noktada sizlere çok ihtiyacımız var.
Oyunda günlük bir şirkette çalışıp para kazanabiliyorsunuz.Veya isterseniz kendi şirketinizi kurabilirsiniz.Dünya piyasasında döviz alım satımları ilede kar edebilirsiniz.Savaşarak askeri gücünüzü artırabilirsiniz.
Siyasete girip milletvekili hatta ülke başkanı olabilirsiniz.
Gazete yayınlayıp makaleler yazarak birçok okuyucuyada ulaşabilirsiniz.Anlayacağınız gerçek hayatla özdeşleşmiş bir oyun.Bağımlılık yapacağına eminim.

Oyuna Aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Not: Üye olduktan sonra hiç savaşıp canınızı düşürmeden Ülke başkanımızın size gönderdiği mesajı inceleyip ona göre hareket ederseniz daha çabuk öğrenmiş olursunuz.

Arkadaşlar oyunda kalıcılığınız önemli.Lütfen buna dikkat edin.Bir kere üye olup bir daha uğramayanlardan olmayın.Hergün bi işte çalışmak ve antrenman yapmanız 2 dk sürer oyunda.Her gün 2 dk ayırsanız yeter.

Oyuna kayıt oldukta sonra hiçbir şey yapmadan aşağıdaki linki inceleyip oyunu öğrenmenizi tavsiye ederim.

[COLOR="DarkOrange"]ÖĞRETİCİ LİNK[/COLOR]