erkekler bacaklarını açarak niye oturur

cem_batum
22-01-2016, 14:41   |  #1  
cem_batum avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 7
42 mesaj

tam bir gerzeklik. bunu yapan adamlardan hayır gelmez.

bacaklarını iyice açarak rahatça oturan erkek, sen haksızsın. seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım. minibüste giderken içimden söve söve sözlüğe bu yazacağım yazıyı düşündüm.

bre dangalak, sen niye bu kadar empati yoksunusun? hiç mi düşünmüyorsun yanındaki insanı? bak insanı diyorum sadece kadın meselesi değil bu. ben erkeğim ve bacaklarımı açmıyorum hayvan gibi. kim olursa olsun yanımda topluyorum bacaklarımı. bunun anatomiyle ilgisi yok. tamamen rahata alıştırılmış, poh pohlanmış bir erkek çocuğunun büyümüş hali budur. sen medeniyetsiz bir ayısın dostum. bir erkek olarak bana bile rahatsızlık verebiliyorsan kadınların toplu taşıma araçlarındaki hali nedir ya? lütfen şu yazıyı okuyan bir hemcinsim varsa kendini bir düşünsün toplu taşımada, acaba ben de böyle miyim diye. sonra düzeltsin kendini.

toplumdaki erkekler berbat düzeyde. böyle bir horoz gibiler. "ben erkeğim, höt, sen kimsin lan". bakın otobüste oturuşları insanları ele veriyor. adam bacaklarını açarak, rahat rahat, sanki oranın tek sahibi oymuş gibi ve özellikle yanındakine fiziksel temasta bulunmaktan* çekinmeden duruyor. işte tüm bunlar onun ilkel bir mağara adamı olduğuna delalettir.

ben de inatla bacağımı açıyorum bununkine dayıyorum iyice. bakıyorum geriye çekiyor yavaş yavaş. istediğin bu mu? savaş mı istiyorsun? kamoooon!

ekleme: bir de bunun namazdaki versiyonu var, onu da ekleyeyim. tahiyyat oturuşunda açar bacaklarını yine hayvan gibi yandakini hiç düşünmez. ben de yine kapatmış bacaklarımı öylece kılarım. ne zamanki bunları düşünebilen bir toplum olacağız, işte o zaman medeniyiz demektir

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 30 Ocak 2016 20:03 Neden: " ibne " kelimesi metinden çıkartıldı.
cem_batum bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
kenpazhi97
22-01-2016, 15:21   |  #2  
kenpazhi97 avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 11
75 mesaj

öyle rahat hissediyom sahsen soran kızlarda oldu böyle rahatım
KARIŞMAYIN DEDİM LANNNNN SS

Kapalı Hesap (278902)
23-01-2016, 02:59   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 3
13 mesaj

Kızlar bacaklarını bitiştirerek oturduğu için erkekler açarak oturur

Ne salak bir topluluk olduk böyle

Hiç bir erkek söylediğim sebep dışında bu hareketi yapmaz!

Anlayın artık biri bişi atıyor 70.000 EŞŞEK TOPLAYAMIYORUZ...

Kapalı Hesap (276682) bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Kapalı Hesap (158848)
23-01-2016, 12:20   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 28
248 mesaj

bu şekilkde oturan gençlik elbet bacakta açar

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (276682) ~ 23 Ocak 2016 12:23
Kapalı Hesap (276682) bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
kenpazhi97
29-01-2016, 09:57   |  #5  
kenpazhi97 avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 11
75 mesaj

ARKADAŞIM ŞU KEKOMAGNONLARIN RESMİNİ BURAYA KOYMAYIN BURDA ÇOCUKLARDA VAR ÖRNEK FALAN ALICAKLAR SONRA MAZALLAH SİTEDE ÇÖKER
YAPMAYIN BÖYLE ŞEYLER LÜTFEN :)))

kenpazhi97 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]