esay recovery pro kullanımı

HPQ-User
16-05-2008, 16:19   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

deniz34 sormuş:
Merhabalar internet ortamında çok araştırdım easy recovery pro  programı ile 10 format öncesi  silinmiş datalar kurtarılıyormuş  genelde resimli açıklama olarakta internet ortamında yayınlamışlar bende resimlere göre yaptım hiçbir sonuç alamadım   bu programı kullanan arkadaşlar acaba  gerçekten  sildiği dataları geri getirebilmişmi yoksa bu programı reklam olsun diyemi internet ortamında yayınlıyorlar bu programı en iyi doğru çalışabilir şekilde nasıl kullanıldığını  ayrıntılı olarak  açıklayabilirmisiniz

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Xp pro sp3 Türkçe
Asus P4PE anakart
İntel 2.4 GB
HDD 60 Gb
1 Gb Ram

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1)

Reborn91
16-05-2008, 16:38   |  #2  
Reborn91 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
3,307 mesaj

Easy recovery programı format öncesi verileri geri getirebiliyor bu doğru.. Fakat 10 kere format atılıp üstüne defalarca veri yazılan bir diskten veri kurtarmak okyanusun ortasına bırakılan bir balonun 10 sene sonra aranmasına benzer yani çooooooooook zor hatta imkansız ancak başarabiliyorsa beni şaşırtır gerçekten :)

Gurcell
16-05-2008, 16:45   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
311 mesaj

Reborn hakli eger uzerine veri yazilmissa o veriyi asla geri kurtaramazsin.
Hem zaten easy recovery belli basli formatlari kurtarabiliyor. *.xls *.doc *.exe *.bat *.dll gibi yaygin kullanilan datalar. Ama Lotus Notes datalari gibi (*.nsf) pek kullanilmayan formatlari desteklemiyor. Sen bu tarz program ve datalar kullaniyorsan isin cok zor.
Sunuda eklemeliyim ki easy recovery kurtarma programlari arasinda en cok formati destekleyen program.