eset antivirüs

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
ahmetuygur1
26-10-2009, 15:20   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Selam. 2 sorum olacak.
1-eset antivirüsü kaldırmak istiyorum fakat şifre istiyordu.Bende dosyayı parçalayarak silmeyi denedim.Son 23 dosya silinmeyi RED ediyor.Erase ilede denedim,silinmiyor.Bir dosya nasıl olurda sistemden silinmeyi kabul etmiyebilir.Ne yapmalıyım?

2-Bilgisayarım yavaşladığı için başlat menüsüne tutturulan programları azaltmak istiyorum.Fakat o menüyü açacak yolu hatırlayamadım.ÇALIŞTIR a hangi komutu girmeliyim?Başlatı sağ tıklatarak devam et demeyin sakın.Ağzı kulaklarına varıyorSoru

Mustafa@PC
26-10-2009, 15:25   |  #2  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

1. Esed'i kapatıp, your unistaller ile silebilirsniz

2. Çalıştır'a Msconfig yazıp enterlayın başlangıç sekmesinden ayarlayabilirisniz.

muhsual
15-01-2010, 21:34   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

sanırım eset smart security den bahsediyorsun ben de pc me format attıktan sonra acaip gelişmeler oldu bunlardan birini ortak yaşıyoruz unlocker arka plandan silmeler şu bu forumlarda yazan binbir türlü yalanı denedim olmadı birgün artık ne yaptıysam kendiliğinden olduğunu gördüm bilinçsizce yani ama 2. formattan sonra şu biraz aklıma geldi oda arka plan da olan (çalışan) bi program arka plandan kalkmadıkça silinmes bu bir dur daha bitmedi arka plandan sildikten sonra pc ye restart çektirt sonra bi daha eski yerinde göreceksin panik yapma hemen kaydolan yere git ve silinmeyen partların uzantısını .ilp diye değiştir silinmeyen 4 dosyanın kaldığını göreceksin sırasıyla .klı .kıl .lık uzantılarını gie silinecektir bi daha da bunu kendine sorun yapma hadi kal salıcakla daha fazla bilgi için www.(site adı yasak).coma gir

clickonline
16-01-2010, 00:01   |  #4  
clickonline avatarı
Yıllanmış Üye
459 mesaj

Güvenli modda kaldır , unlocker kullan.