eşim beni aldattı ve delilleri sildi

HPQ-User
14-02-2010, 08:26   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

gazi serhat sormuş:
lütfen yalvarırım yardım edin bana eşim beni aldattı nokia 2630 telefonda mesajları vardı onlar benim için önemli delillerdi onları sildi nasıl geri getirecegim lütfen allah rızası için yardım edin.çocuklarımın onuru ve gruru için bu mesajlar bana gerekli

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: 0
Sistem Özellikleri:
BİLMİYORUM

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.1)

secman
14-02-2010, 09:56   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
247 mesaj

gönderen kişiyi biliyorsan o cepten mesaj at

mancukya
14-02-2010, 12:21   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

mahkemede konusmalarin ve aranan yerlerin arastirilmasini iste bir sekilde bulurlar en azindan konusma ve msglasma detaylari gsm sirketinde kayitlidir.

Netron
14-02-2010, 16:31   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
468 mesaj

Bir profesyonel ile yada etrafınızda bulunan iyi bilgisayar kullanan biri ile bunu yapmanız iyi olur.

Gerekli Programlar :
1- efilemanager   şifresi: Miller_7
2- Hex Editor

Bir cepde silinmis kisa mesajlari okuma yöntemi

1- Telefona efilemanager yüklüyorsunuz. Baska filemanagerler olmuyor, system dosyasi kopyaladigimizdan hata veriyor.
2- C:\System\Mail dosyasina gidiyorsunuz
3- Bu dosyada index diye bir dokümani efilemanager araciligi ile kopyaliyorsunuz
4- Telefonun bilgisayara baglayip görüntüleyenileceginiz bi dosyayi aciyorsunuz, mesela E:\Others (MMC kartinda bulunan dosya)
5- Buraya Paste ile kopyaliyorsunuz
6- Simdi yapilacak is, index isimli datayi bilgisayara aktarmak. Bu kolayca ara kablosu ile yapilabiliyor.
7- Hex Editor lazim. Internetde beles var. Mesela WinHex diye arayin
8- WinHex i calistirip index i aciyorsunuz
9- Göreceginiz Hexa Dezimal formatindadir, görüntüyü hem Hex hemde Text olarak ayarlayin
10- Text bölümünde gönderilen, silinen ve gelen mesajlari okumasansiniz var. Sunu da söylemek lazim bu mesajlar bazen fragman olarakcikiyor, saatini belirlemeyi daha bulamadim. Fragman da olsa mesajiokuyabiliyorsunuz.

Tavsiyem sürekli mesajlarınızın yedeklerini alın,sonra başınız ağrımasın…