Etkin karıstırıcı aygıtı yok hatası

korex7
16-08-2007, 22:10   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
28 mesaj

Etkin karıstırıcı aygıtı yok hatası veriyor,sag alt köşede ses simgesi gözükmüyor pc den hiç ses cıkmıyo ne müzik ne de uyarı sesi gelmiyor.Ayrıca aygıt yöneticisindeki donanım listesi görünmüyor,sistem geri yüklemede olusturdugum geri yükleme noktası silinmiş usb ler calısmıyor vs..anakart asus,ses driver ını yükledim program files da gözüküyor ama denetim masasında gözükmüyor..kusura bakmayın biraz uzun oldu ama bi cvp lütfen kafayı yicem bi türlü cözemedim...

madboy_1992
16-08-2007, 22:31   |  #2  
Yeni Üye
36 mesaj

kardes o bizim bi ark. basına gelmişti...sen goole etkin karıştırıcı aygıt yaz orda ikinci sırada atk bilişim dio gir oraya problemin cozumu orada yazıo...

korex7
17-08-2007, 00:54   |  #3  
OP Yeni Üye
28 mesaj

kardes saol ama orda dediğini de yaptım ancak sorun yine devam ediyor hiç bir degisiklik olmadı.. ne yapmam lazım bilen yok mu??

madboy_1992
19-08-2007, 15:51   |  #4  
Yeni Üye
36 mesaj

Etkin karıstırıcı aygıtı yok hatası veriyor,sag alt köşede ses simgesi gözükmüyor pc den hiç ses cıkmıyo ne müzik ne de uyarı sesi gelmiyor.Ayrıca aygıt yöneticisindeki donanım listesi görünmüyor,sistem geri yüklemede olusturdugum geri yükleme noktası silinmiş usb ler calısmıyor vs..anakart asus,ses driver ını yükledim program files da gözüküyor ama denetim masasında gözükmüyor..kusura bakmayın biraz uzun oldu ama bi cvp lütfen kafayı yicem bi türlü cözemedim... aynı preb. bendede var...