Etkinlik: Digital Analytics Summit'16 Başlıyor!

seckiny
20-11-2016, 23:57   |  #1  
seckiny avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2016

Türkiye’de dijital denildiğinde akla ilk gelen, alanında yetkin isimleri ve öncü şirketleri bu yıl üçüncü kez bir araya getirecek olan Boğaziçi Üniversitesi Digital Analytics Summit; dijital pazarlamanın geleceği ve geçirdiği evrim, Big Data’nın etkili kullanımı, akıllı cihazların dijital pazarlamadaki etkin rolü ve mobil analitik hakkında katılımcılara profesyonel bir bakış açısıyla sektörü inceleme fırsatı sunacak.

Her yıl çıtayı daha da yükselten konuşmacı kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Digital Analytics Summit, 1 Aralık 2016 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nde 154 yıllık geçmişe sahip olan birçok uluslararası konferansa ev sahipliği yapmış Albert Long Hall’de gerçekleştirilecek.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’in koordinatörlüğü ile düzenlenecek olan Digital Analytics Summit, katılımcılarına sürekli değişen ve gelişen dünyada dijital analitik kavramının kapılarını sonuna kadar açmak, bu kavrama dair yeni bakış açıları kazandırmak için Yarını Bugüne Taşıyan liderleri ağırlayacak.

Boğaziçi Üniversitesi’nin markalaşmış etkinliklerinden biri olarak sektörde ses getiren Digital Analytics Summit R/GA London Kreatif Direktörü Fura Osp Johannesdottir, Mobilike Genel Müdürü Volkan Biçer, Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, Cisco Türkiye Genel Müdürü Cenk Kıvılcım ve Turkcell Müşteri Hizmetleri Grup Başkanı Doğuş Kuran gibi dijital dünyaya yön veren yıldızları sahneye çıkararak geleceğe dokunmayı hedefliyor.

Kaçırılmaması gereken Panel ve keynote’lar sonrası Egon Zehnder’in kapanış konuşmaları ve ardından yine Egon Zehnder sponsporluğunda düzenlenen VIP Katılımcılar için Dekanlık Özel Kokteyli ile günü noktalayacak olan Digital Analytics Summit, interaktif tartışma ortamı ve kampüs sıcaklığıyla değerli bağlantılara zemin hazırlayacak önemli bir buluşma noktası olacak.

Ayrıntılı bilgi ve davetiyeler için: http://digitalanalytics.xyz/

Son Düzenleme: seckiny ~ 21 Kasım 2016 00:05 Neden: