Ev ve iş yerlerinizi koruma altına alın!

CHIP Online
08-08-2008, 17:14   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Panasonic'in yeni nesil network güvenlik kameraları, güvenlik çözümü arayanlar için biçilmiş kaftan.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Ev-v ... tina-alin_8137.html

Panasonic'in yeni nesil network (IP) güvenlik kameraları "BL-C140 ve BL-C160" ile artık ev ve işyerleriniz daha güvenli. Çift sensörlü algılama özelliği, entegre ışık desteği ve dayanıklı su geçirmez yapısıyla dikkat çeken yeni network serisi kameralar ile artık daha fazla güvendesiniz.

Özellikle işyeri ve ev güvenliği için üretilen yeni nesil Panasonic network kameralar, sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor. BL-C140 ve BL-C160; uzaktan kontrol (ağ/internet üzerinden), mobil izleme (cep telefonu aracılığıyla), ısı değişimine bağlı olarak insan ve hareketi eş zamanlı algılama ve MPEG-4/MJPEG destekli kayıt yapabilme gibi detaylarla öne çıkıyor. Panasonic'in yeni network kameraları, istedikleri gibi güvenlik çözümü arayıp da bulamayanlara hitap ediyor.

Kontrol gücünü en üst seviyede tutan BL-C140, BL-C160 modellerinin çalışma sistemi ve fonksiyonları şu şekilde;

- Ürünü kullanmak için viewnetcam.com adresine abone olarak, evlere sabit IP adresi almak gerekmez. Bu hizmet Panasonic tarafından ücretsiz verilir.

- Su sızmaz sağlam gövdesi ile her ortamda ve hava koşulunda sorunsuz bir şekilde çalışır.

- Karanlık ortamlarda, hareket ve insan algılama sensörlerinin devreye girmesi durumunda  otomatik olarak açılan entegre LED ışık kaynağına sahiptir.  (BL-C160)

- Cep telefonundan ve internet üzerinden kamera görüntüleri izlenebilir aynı zamanda kamera uzaktan kontrol edilebilir.

- MPEG-4 & MJPEG formatında kayıt yaparak kamera hafızasında görüntüler saklanabilir.

- Isıya duyarlı hareket algılama sensörü ile kamera önünden geçen canlıyı algılayabilir. Bu durumda tercihe göre kamera kayda girebilir, e-posta gönderebilir veya FTP'ye görüntüleri aktarabilir.

- Kamera UPnP desteği olan herhangi bir router'a bağlandığında otomatik olarak kendini hızlı bir şekilde yapılandırır ve kullanıma hazır hale gelir.


Tüm konu: Ev ve iş yerlerinizi koruma altına alın!


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Ürün hakkındaki düşünceleriniz...