Evden eve nakliyat sistemi nasıl çalışır ?

swm
10-02-2009, 20:32   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ara 2008

Evden eve nakliyat sistemi nasıl çalışır ?

Evden eve nakliyat sektörü  aslında insanların gelişen teknolojik yaşam ve iş sektörlerinin artması sonucunda ihtiyaçtan ortaya çıkmıştır. Genel olarak evden eve nakliyat nedir? dediğimizde sistemin işleyişi basit bir kurulumdan ibarettir: Müşteri eşyalarına dokunmaz kapısını kilitler yeni evine gittiğinde eşyalarının anlaştığı şirket tarafından paketlenip nakliyesinin yapıldığını görür . günümüzde zaman çok değerlidir ve değerli zamanlar insanları bu tip taleplere itmiştir evden eve nakliyat talebi de netice evden eve nakliyat arzını doğurmuştur.

Evden eve nakliyat Şirketinde nasıl donanımlar olmalıdır ?

Öncelikle iyi bir evdenevenakliyat şirketinde kapalı araçların olması şarttır. Bu ,bu işin öncelikli gereğidir.Diğer yandan Şirketin çalışanları ,konusunda uzman ve kalifiye olmalıdır .Şirketin iyi bir mobilya ustası gibi sektörel olan ayrı uzmanlık gerektiren alanlarda da elemanı bulunması gerekir. Evden eve nakliyat şirketi eşyalarını sigortalı bir şekilde taşımalıdır bu hem kendi firmasını hem de müşterinin malını taşımada maddi güvenlik sağlayacaktır.

Taşımacılık nasıl olmalıdır?

Taşımacılık işi zor bir iştir. Bu iş ev yada bir büro taşıma işlemi olabilir. Eşyaların toparlanması, bunların ambalajlanması, kırılma gibi durumlardan korunması gibi durumlar zordur. Müşterilerde bu gibi durumlar ile mağdur kalabilmektedirler.

Bazı taşıma ve nakliyat firmaları iyi niyetlerinizi suiistimal edecek tutumlarda bulunabilir. En basiti bir eşyanızı taşırken düşürebilirler ve bunun zararını siz ödemek zorunda kalabilirsiniz.Bu gibi zararlara mağdur kalmamak için ise taşıma firmasının tüm zararlarınızı ödeyecek şekilde çalıştığından emin olmalısınız.

Taşıma firması ile anlaşmadan önce işçilerin eşyalarını taşırken yada bir zarar durumunda sorumlulukların hepsini nakliye firmasının alıp almayacağını göz önünde bulundurun. Ters bir durumda doğacak zararların hepsi size kalabilir

istikbal
20-10-2009, 15:42   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2009

eline saglık ...

CapanQGLU
20-10-2009, 23:17   |  #3  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,511 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Nis 2009

Önemli olan Paylaşım (Bildiğim bir konu) teşekkürler.

kenanabay
13-06-2010, 15:54   |  #4  
kenanabay avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
47 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2010

Ben Tataroğulları Nakliyat' a evimi taşıttım. Adamlar gerçekten kaliteli hizmet veriyorlar. Eşyalarımıza hiç bir zarar vermeden taşıdılar. Çok memnun kaldık.

turktwister
26-10-2011, 13:44   |  #5  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2011

Evden eve nakliyat gerçekten haife alınamayacak kadar ciddi bir iştir. http://www.evdenevenakliyat-tc.com sektörle ilgili ücretsiz yazılara ve firmalara ulaşabileceğiniz bir portal.
http://evdenevenakliyat16.wordpress.com adresinde de yaralı bilgiler bulabilirsiniz.

ariakas
04-10-2013, 23:32   |  #6  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2011

www.yolacikti.com'u deneyen var mı ?