Exanima Hakkında

Penetrator God
16-06-2024, 17:25   |  #1  
Penetrator God avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
49 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2022

Exanima dungeon crawler olarak adlandırılan türe ait, izometrik görünümlü bir aksiyon RPG'sidir. Exanima bizi zindanları keşfettiğimiz ve yol boyunca karşılaştığımız düşmanlarla düellolara girdiğimiz karanlık fantezi dünyasına bir yolculuğa çıkarıyor.

Yapım bir erken erişim projesi olarak piyasaya sürüldü ve Bare Mettle stüdyosu oyunu yavaş yavaş geliştirmeye devam ediyor. Oyunu izometrik bir görünüme sahip diğer RPG'lerden ayıran en büyük özelliği fizik motorundan etkilenen karmaşık ve gelişmiş savaş sistemidir.

Karakterler emirlerimize göz açıp kapayıncaya kadar tepki vermiyor, aksine hareketleri ağır ve yavaş, bu yüzden eylemlerimizi önceden iyi planlamamız gerekiyor. Bu yüzden savaş sistemi diğer oyunlara kıyasla oyuncuların daha fazla sabırla yaklaşmaları ve alışmaya çalışmalarını gerektiriyor.

Grafikler son derece ayrıntılıdır. Gelişmiş fizik ve iyi geliştirilmiş bir aydınlatmaya sahip görselliğiyle birlikte oynanışı sürükleyici bir deneyim haline getirirler. Oyun ortalama 10 saat ve üzeri bir oynanış sunmaktadır.