explorer ayarları konusunda yardım

centipede
24-07-2012, 14:27   |  #1  
centipede avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
344 mesaj

explorer 9 kullanıyorum.. 

bir sayfa açtım.. sık kullanılanlardan başka bir sayfa daha seçtiğimde önce ilgilendiğim sayfanın üzerinde açıyor.

ben otomatik olarak sayfanın sağında kendiliğinden açılsın istiyorum. hem önceki ilgilendiğim sayfa hem sonradan açtığım sayfa masaüstünde kalsın.. kendim yeni sayfa açmadan otomatik sayfanın sağında açma seçeneği nedir.

teşekkür ederim..

eralper
26-07-2012, 15:01   |  #2  
eralper avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

Aslında favoriler içinden seçtiğiniz sayfayı sağ tıklayıp "Open in new tab" seçeneği ile yeni bir tab içinde açabilirsiniz.

LvvNt
31-07-2012, 17:42   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 22
387 mesaj
Alıntı: centipede  
explorer 9 kullanıyorum.. 

bir sayfa açtım.. sık kullanılanlardan başka bir sayfa daha seçtiğimde önce ilgilendiğim sayfanın üzerinde açıyor.

ben otomatik olarak sayfanın sağında kendiliğinden açılsın istiyorum. hem önceki ilgilendiğim sayfa hem sonradan açtığım sayfa masaüstünde kalsın.. kendim yeni sayfa açmadan otomatik sayfanın sağında açma seçeneği nedir.

teşekkür ederim..

İnternet ayarlarına gir.İLk sayfada sekmeler olması gerekiyor ayarlar tuşuna bas."Başka bir program tarafından bir link açıldığında" gibi bir seçenek olacak onu"geçerli pencerede yeni bir sekme" şekline çevir(yuvarlağı işaretle) tamam de ve kapat.Olması gerekir.