EXPLORER EXE UYGULAMA HATASI

HPQ-User
16-03-2009, 16:58   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

ali sormuş:
bilgisayarı çalıştırmak istediğimde başlıkta belirtmiş olduğum hata uyarısını verdi..Uygulama düzgün olarak başlatılamadı. error code(0xc0000142) sonlandırmak için tamama basınız. Tamama bastığımda siyah bir ekran ve sadece mouse ekranda oluyor ve bir süre sonra windows gezgini çalışmayı durdurdu hatası alıyorum..Ctrl+Alt+Del yaptığımda Görev yöneticisi açılabiliyor..Yeni Görev seçeneğine tıkladığımda bilgisayarımdaki bütün bilgilere ulaşabiliyorum,internete girebiliyorum..Fakat ne sistem geri yükleme yapabiliyorum ne de program ve özelliklerden kurmuş olduğum programı kaldırabiliyorum.. CCleaner programının yardımıyla kurduğum programı kaldırıp bilgisayarımı tekrardan başlattım fakat yine aynı hata uyarısını verdi..Güveli modda açmayı denedim ama yine siyah görüntü geliyor...
Yardımcı olur musunuz, çıldırmak üzereyim

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
LG

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.0; Trident/4.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; InfoPath.1)

Falyanos
18-03-2009, 00:30   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
141 mesaj

http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe

Yukarı da linki ni vermiş olduğum yazılımı masaüstüne indirip tarama yaptırımısın!