f-secure

memoli_vip1
28-01-2007, 15:04   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
84 mesaj

panda antivirüs 2006 yüklemek istiyorum ama bir türlü yüklüyemiyorum.1-2 gün önce f-secure kurmuş ve kaldırmıştım.ama panda hala sistemde olduğunu ve kaldırmam gerektiği mesajını veriyor.bilgisayarda aradım ve bütün dosyalarını sildim ama genede olmuyor.acaba nasıl kurtulabilirim...

black_flood
28-01-2007, 15:16   |  #2  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

sistem geri yükleme yap f-secure'yi kurduğun günün öncesine.

viking20
28-01-2007, 15:47   |  #3  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

Advanced/My/Absolute/Your/Smarty/Uninstaller Programlarının yararı inkar edilemez.Ondan sonra gerideki artıklarını,kalıntılarını,parçalarını temizliyecem diye çabala/uğraş dur.
I-Program Kaldırıcılar:
(Programları kaldırırken bilgisayarınızda parçalar bırakmasına izin vermeyin).

II-Program Kaldırıcılar:

MG UnInstaller Professional 2007  2007.1 free.Win Vista.

Uninstall Tool 1.6.6 free.
Gizli programları da göstererek sizin kaldırmanıza yardımcı olur. Ayrıca kaldırma aracı bozuk olan programları silmek için de kullanabilirsiniz.
Bu versiyonda "Türkçe dili" eklenmiş.
Smarty Uninstaller 2006 Pro 1.6.1[Multilanguage]"önerilen"

Türkçe dil desteği de olan gelişmiş program kaldırma aracı olan Smart Uninstaller, sisteminizde ayak izlerini ve döküntülerini bırakan programlara karşı kesin çözüm sunuyor. Çoğu kaldırma programı sadece programı silmekle yetinirken geride kalan izleri umursamaz. Smarty ise bir programa ait tüm izlerin kökünü kazır.
Kaldırmak istediğiniz programın simgesini smarty simgesinin üzerine sürükleyip bırakmanız yeterli.
Smarty bilgisayarınızda bu programa ait bileşenleri, kayıtları ve dosyaları arayarak kaldırılamayan programları Force Uninstall ile tamamen yok eder.
Smarty Analyzer program hakkında derinlemesine bir raporu size HTML formatında sunacaktır.
Türkçe ve diğer diller için aşağıdaki linkte bulunan dil paketinin yüklenmesi gerekmektedir.

NOT:programın şu anki[v1.6.1] versiyonunda,dil seçeneklerinden "türkçeyi" seçmeniz(aktive) yeterli ,ayrıca yamaya gerek yok.Program otomatik türkçe hale geliyor.

Son Düzenleme: viking20 ~ 02 Şubat 2007 13:38
BOOMFUNKMCS
01-02-2007, 00:29   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

Çalıştır'ı klavyeden çalıştırmak için win tuşu ile R tuşuna basın.)

1- HKEY_LOCAL_MACHINE 'i yanındaki + yı tıklayın açılan listeden

2- Software 'i açın, aynı şekilde takip edin

3- Microsoft 'u açın

4- Windows 'u açın

5- CurrentVersion 'u açın

6- Uninstall' ı açın

(Bilgisayarım \HKEY_LOCAL_MACHINE\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Uninstall)

Burada Program-Ekle kaldır daki listeyi göreceksiniz. Listeden kaldıramadıklarınızı DEL tuşuna basarak silin

viking20
01-02-2007, 11:04   |  #5  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

-(ilave)
a)Çalıştır:regedit ;komutu.
b)önce listeden seçili hale getirin ve maus sağ klik<<sil>>.

Son Düzenleme: viking20 ~ 01 Şubat 2007 17:09