Face On Body Pro 2.4

viking20
06-03-2009, 21:20   |  #1  
viking20 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2006

Face On Body Pro 2.4

Bazı şeyler hep komik olmuştur. Dans eden hayvanlar, düşen pantolonlar ve tabi ki patronunuzun başı başka bir resim üzerindeyken. İşte Face On Body Pro v2.4'nin doğuşu.
FaceOnBody, sadece bir yüzü, bir vücuda eklemek için tasarlanmış, dünyadaki tek yazılımdır. Windows tabanlı siteminizde, arkadaşlarınızın, sınıf arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın yüzlerini, hayalinizdeki ünlü, güçlü veya komik yerlere transfer edebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan dijital fotoğraflarınız ve biraz hayalgücü. Geriye kalanları, FaceOnBody yapıyor. FaceOnBody, dijital fotoğraflarınızı yeni bir seviyeye taşıyor. FaceOnBody, resimlerinizi, gerçek neşeli resimlere çevirmek ve paylaşmak için en kolay yoldur.FaceOnBody şık ve kullanımı kolaydır. Sadece 6 adımda kendi FaceOnBody resimlerinizi oluşturabilirsiniz.
1. Adım: Vücudu seçin.
(2.,3.,4.) Adım: Yüzü seçin, belirtin ve kesin.
5. Adım: Yüzü, vücuda yapıştırın.
6. Adım: FaceOnBody resminizi, kaydedin ve paylaşın.
Özel Ekler
FaceOnBody'nin yerleşik web tarayıcısı ve indirme aracı sayesinde histerik resim kitaplığında, aradığınız neşeli fotoğraflara ve sahnelere ulaşabilirsiniz. En güzel parodi resmini elde edin. Kendinizi filmin en heyecanlı sahnesinde bulun. Kendi şovunuzu kendiniz yapın.Yüzü yeniden sizelandırma, döndürme ve yüzün ayna görüntüsünü elde etme gibi standart araçlar da bulunmaktadır. Ek olarak gelişmiş boyama aracı bulunmaktadır. "AutoFlesh" teknolojisi sayesinde ten reng.gifini otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Son adım olarak, resminizi yerel diskinize kaydedebilir ve FaceOnBody dağıtıcısını kullanarak e-posta ile, birçok arkadaşınıza gönderebilirsiniz.
-------
FaceOnBody Pro 2.4 Türkçe Katılımsız

FaceOnBody, sevdiklerinizi yada sinir olduklarınızı kılıktan kılığa sokabileceğiniz hoş bir program, bu program ile ipler sizin elinizde, istediğiniz kişiye istediğiniz vücudu ekleyin.Bazı şeyler hep komik olmuştur. Dans eden hayvanlar, düşen pantolonlar ve tabi ki patronunuzun başı başka bir resim üzerindeyken.
FaceOnBody is the only software in the universe designed specifically to put any face on any body
Some things will always be funny. Like dancing animals, splitting pants, toilet humor - and, of course, your boss’s head on a chick’s body. Thus the birth of FaceOnBody.FaceOnBody is a tool that allows you to swapp faces .FaceOnBody is the only software in the universe designed specifically to put any face on any body. With any Windows-based system, you can transport the faces of your friends, classmates and co-workers to the most glamorous, sexy, seedy, hilarious places you can imagine. All you need is your digital photos and a little imagination. FaceOnBody does the rest.
FaceOnBody lets you take your digital photographs to a whole new level. FaceOnBody is the absolute easiest way to transform all those digital photos of friends and family into truly hilarious images you can share.
FaceOnBody is super smart yet super simple to use. In just six simple steps, you can create your own FaceOnBody pictures.

Son Düzenleme: viking20 ~ 06 Mart 2009 21:34