facebook açılmıyor :s

ceal31
07-09-2011, 20:36   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj

Bu web sayfası kullanılamıyorwww.facebook.com ana makinesine bağlantı kesildi.
Aşağıda bazı önerileri görebilirsiniz:

• Bu web sayfasını daha sonra yeniden yükle.
  • İnternet bağlantınızı kontrol edin. Kullanıyor olabileceğiniz tüm yönlendirici, modem veya diğer ağ cihazlarını yeniden başlatın.
  • Google Chrome uygulamasını güvenlik duvarınızda veya virüsten koruma yazılımınızın ayarlarında izin verilen programlara ekleyin. Uygulama zaten izin verilen programlar arasındaysa izin verilen programlar listesinden silip tekrar eklemeyi deneyin.
  • Proxy sunucu kullanırsanız, proxy sunucunun çalışıyor olduğundan emin olmak için proxy ayarlarınızı kontrol edin veya ağ yöneticinizle bağlantı kurun. Proxy sunucu kullanmıyor olmanız gerektiğine inanıyorsanız, proxy ayarlarınızı düzenleyin:ingiliz anahtarı menüsü > Seçenekler > Gelişmiş Seçenekler > Proxy ayarlarını değiştir... > LAN Ayarlarıseçeneğine gidin ve "Yerel ağınız için proxy sunucu kullan" onay kutusunu seçin.

Hata 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Bağlantı sıfırlandı.
Böyle bir hata veriyor facebooku açmaya çalışınca. İlk chormeda açmadı sonra mozilla kurdum bi açtı sonra mozilladada açmadı exloperdada açmıyor :s modem resledim ama hala açılmıyor bilgisi olan vamrı ??

ceal31
07-09-2011, 22:19   |  #2  
OP Yeni Üye
24 mesaj

sistem geri yükleme yaptım bir süre girdim facebook'a ama yeniden hata veriyor :s

gecekondualper06
07-09-2011, 23:06   |  #3  
Taze Üye
4 mesaj

chromeden dene facebookda bazı sıkıntılar galiba bende de videolar açılmıyor

ceal31
08-09-2011, 00:07   |  #4  
OP Yeni Üye
24 mesaj

zaten chormedan deniyorum.
şimdide böyle bişi diyo

Hata 15 (net::ERR_SOCKET_NOT_CONNECTED): Bilinmeyen hata.