Facebook Chat Monitor Yazılımı

Pandora_Team
30-04-2011, 22:53   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Facebook Chat Monitor Yazılımı KendiBilgisayarınıza Yüklenerek, Kendi Ağınızda Bulunan Diğer BilgisayarlardaYapılan Görüşmeleri Canlı Olarak Takip Etmenizi Sağlayan Bir Yazılımdır. TakipEtmek İstediğiniz Bilgisayarların Başına Geçmeden, Yazılım Yüklemeden YazılımıSadece Kendi Bilgisayarınıza Yükleyerek, Facebook da Yapılan Chat GörüşmeleriniCanlı Bir Şekilde İzleyebilir Kaydedebilirsiniz.
Örneğin Evde Çocuğunuz Bilgisayar BaşındaFacebook da Yaptığı Chat İşlemlerini Canlı Bir Şekilde İzleyebilirsiniz,Dilerseniz Konuşmasını İstemediğiniz Kullanıcıları da Engelleyebilirsiniz.

• Bilgisayarınızın Bulunduğu Ağdaki Tüm FacebookGörüşmelerini Yakalar.
  • Dilediğiniz İstediğiniz Bilgisayarın FacebookGörüşmelerini Engelleyebilirsiniz.
  • Tüm Yakalanan Görüşmeleri Html Formatında KayıtEdebilir, Arşivleyebilirsiniz.
  • Yakalanan Facebook Görüşme İçeriğini E-Mail HesabınızaYönlendirebilirsiniz.
  • Sadece Kendi Bilgisayarınıza Yükleyerek Çalışır, TakipEdeceğiniz Bilgisayara Bir Şey Yüklemenize Gerek Yoktur!
  • Güvenli Güçlü Ve %100 Türkçe Arayüz.
  • Ayarlanabilir Otomatik Görevlendirmeler SayesindeBelirlediğiniz Zamanlarda Takip Özelliği
Download Adresi:
http://www.casus-bilgisayar.com/ ... atMonitor_Setup.exe

Kapalı Hesap (200174)
30-04-2011, 23:14   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

ben kurdum bunu bi ara bende yeğen çok tabi karpersky kullanıyorum antivirüs ben kapadım karperskyi korumayı kapa dedim yeğenler gelmiş korumaya devam et deyince casus programı uçtu =)))
ağız tadıyla yeğenlerin ne yabtını bile göremiyoruz Ağzı kulaklarına varıyor

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (213417) ~ 30 Nisan 2011 23:15